Vrah skrývá tvář (1966)

Takové dokonalé kriminálky už se dneska netočí. Myslím naši ubohou českou kinematografii. Takové filmy, komedie, veselohry, kriminálky ... s té doby nám záviděl i Hollywood.

Veselé Velikonoce (1984)

Pro mě takový průměr, Belmondo má určitě daleko lepší filmy. Pěkná Sophie Marceauová a konečná honička ve Fiatu. To jsou asi dvě věci co mě ve filmu trošku víc zaujali.

V zajetí démonů (2013)

Dokonalý a perfektní. Jeden s nejlepších hororů za poslední roky.

Dnes neumírej (2002)

Velké zklamání, jedna s nejslabších bondovek jakou jsem zatím vyděl. Chtěl jsem dát pouze jednu hvězdu ale je tam Pierce Brosnan a nejkrásnější bondgirl jaká zatím v bondovce byla. Uvidíme co další nám producenti předvedou.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Nesnáším rozdělení závěrečného dílu na dva. Tuto hovadinu asi jen tak brzy filmaři neopustí. Když jim to vydělává slušné penízky. A teď k filmu, docela se to dá, stejní herci, děj je slušný akorát vím s určitostí že 2. část bude mnohém lepší. To vždy udělají první část slabou a do druhé dají to nejlepší. Už se nemůžu dočkat na dvd s závěrečným dílem.

Andělé a démoni (2009)

O něco slabší než první díl ale pořád to má grády. A Hanks opět dává výborný výkon.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Brilantní, jak po stránce herecké tak i dějové. Pravda vyjde najevo.

28 dní poté (2002)

Docela slušně levně natočený filmeček o konci světa. Taková nás čeká, růžová budoucnost.

Zlatá svatba (1972)

Docela milé překvapení, vtipná, svěží, lidová komedie. Velice příjemní herci. Komedie která si dělá srandu s pražáků, Praha to je vlastně taková trošku větší vesnica, taková prdel světa.:-) Menší výtka, na rok kdy to bylo natočeno, si myslím že to mohlo být i barevné.