12 let v řetězech (2013)

Výborně natočený pravdivý snímek o tom že v americe není žádná svoboda. Amerika to je největší bordel a zlo na světě. Jinak film, výborně natočený s výborným obsazením. Když jsem si dvd kupoval myslel jsem že to bude nějaká konina ale byl jsem velice mile překvapen. Vskutku nádherný filmový zážitek.

Lovec trolů (2010)

Dokonalé, jde krásně vidět že i bez trapných američanů umí Evropa natočit suprový film plný efektů.

Chraň nás od zlého (2014)

Zase se opakuje, téměř to nejlepší hodí do ukázek. Mírné zklamání ale svoji práci si film odvedl, a můžu říct že skvělý Eric Bana jen potrhuje kvality filmu. Na pět hvězd to bohužel není. Je to spíš krimi thriller než horor, velká škoda.

Expresní zásilka (2012)

Milé překvapení, film má hlavu a patu. Prostě dokonalá akční jízda.

Ouija (2014)

Docela zklamání, čekal jsem mnohém víc. Podle ukázek a recenzí to vypadalo dost dobře. U filmu jsem absolutně postrádal strach, nějaké lekačky a podobně. Zbytečné vyhozené tři stovky. Tři hvězdy aspoň za snahu a pěkné baby.:-)

Hrátky s čertem (1956)

Jedna s našich nejkrásnějších pohádek. Dneska se již takové bohužel netočí. ŠKODA!!!

Botostroj (1954) odpad!

Dementní a lživí film. Baťa bude vždy patřit mezi největší osobnosti českých i světových dějin. Muž kterému opravdu záleželo na obyčejných lidech. A nějaký ubohý fekální výplach to nezmění.

Tři chlapi v chalupě (1963)

Čekal jsem daleko víc předsedo to asi bolševika nepotěším. :-) Silně budovatelský film, ale na druhou stranu zase lepší než dnešní slátaniny co ve velkém točí.