Koleje osudu (2013)

Film který Vám připomene, že odpouštět je lidské. Velice slušně natočený pravdivý příběh, s výtečným obsazením. A to na dramata téměř vůbec nejsem. :-))

Krvavé peníze (2014)

Klasické béčko, které neoslní ale ani neurazí. Výborné obsazení se slušným koncem. Škodovka (felicie) mě docela pobavila:-)

Equalizer (2014)

Jeden z nejlepších režisérů a jeden z nejlepší herců. Co z toho asi může vzniknout??? ...... dokonalý a geniální akční film za několik let. Těším se neee třesu se na druhý díl:-)))

Konec básníků v Čechách (1993)

Hnusná a nechutná porevoluční doba 90. let. Nádherná ukázka, jak Češi lezou Američanům do zadnice. Jinak film docela, docela ujde.

San Andreas (2015)

Paráda!!! Skvělé efekty. Akorát to pohnojily tou pojebanou americkou vlajkou, na konci. Jinak super.

Interview (2014)

Zemři, Ameriko, zemři!!! No prostě nádhera. Totální ujetá komedie která má pořádný koule. Mrtvý amík, dobrý amík:-))) Počáteční písnička, neměla chybu.

Příliš vzdálený most (1977)

Ty bláho, ti američani a angličani fakt neumí natáčet pořádné válečné filmy. Na druhou stranu, konečně válečný film ve kterém dostanou spojenci na prdel. Takové jiné megalomanské válečné béčko, a navíc zbytečně dlouhé. A to obsazení skvělé ale pro tento film zbytečné. Škoda těch padlých německých vojáku :-(

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Vynikající animák, skvělé pokračování. Stejně dobré jak první díl.

Focus (2015)

Dokonalá hra, dokonalý film.