t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 16.11.2015  23:26
    Pod zemí (2014)

Tak tohle mi neskutečně sedlo. Mnou dlouho opomíjený a bůhvíproč i předsudkářsky podceňovaný skvost, zde opět patřící do kategorie nesmyslně podhodnocených filmů (už vážně uvažuju nad tím založit na profilu seznam nejpodceňovanějších filmů/hororů na naší databázi:D). Kurva co je na nějakých chybkách v příběhu, jak už říkal Mr.Ricci, když vám zde v hororovém měřítku funguje vše jak má, atmosféra nejlepší v hororu od Insidious 2, lekačky funkční (žádný "hele, tamhle je roh, tamhle na mě bafne Lucifer" - tady fakt netušíte, kdy si na vás Dowdle něco připravil), herecký výkony na FF až nadočekávané (když porovnám například s letošním Area 51), do toho dost hezká Perdita Weeks = luxus. Za mě nejlepší horor roku 2014, zbytečně podhodnocen. Za atrmosféru klidně Oskar, uvidíme, jestli ho překoná 16kový The Forest či Conjuring 2.

• 20.3.2012  17:59

Slabší rozjezd, ale jinak dost dobrá anime řežba (ano, jak si každý všiml, mám na mysli Dialgu, Palkii a Darkraie)- Těším se, až se podívám na Giratina a strážce nebe. Jo a fandil jsem Palkii.

• 30.10.2011  14:26

Natočej to, musíme věřit!

• 27.11.2011  15:02
    Pokémon: Diamant a perla (TV seriál) (2006)

O trochu horší než první pokémoni, prakticky stejné akorát SPOILER! Misty vystřídala Dawn, Ash nemá Pikachu, Pidgeotta, Squirtla, Bulbasaura, Butterfree, Charmandra atd. ale Pikachu, Aipoma(později ho má Dawn), Turtwiga a Starly.

• 27.1.2012  18:06

Výborné. Já, podobně jako Viktooorka, říkám, že Pokémoni jsou moje srdcová 1 a snad nikdy je nepřestanu mít rád (připadá mi dobré dokonce i Diamant a Perla). Takže jejich "První film" si místo prvního filmu vybojoval velmi dobře. MewTwo i Mew jsou dost drsní (hlavně MewTwo), na výbornou si to zde samozřejmě vybojovali i ostatní Pokémoni (Gyarados se předvedl). Ale hlavně zde musím vychválit Ashe a jeho Pikachu, kteří zde podle mě (až na MewTwoa) vytvářejí nejlepší akci za celý film. SPOILER! PS: Když Ash zkameněl a Pikachu a ostatní pro něj plakali, tak málem bych to pustil taky. 85%.

• 21.9.2015  16:38
    Poltergeist (2015)

"Dad, sorry for me being a stupid bitch." Naprosto nezajímavá duchařina, kterou si někdo dovolil šoupnout do kina, ničím nevyniká nad současnými skvosty (Insidious) či průměrovinami (Ouija), Saxon Sharbino je sice pěkná kost, ale v I Spit on your Grave dokázala, že má větší potenciál než na tohle, Rosemarie DeWitt zde nepřekvapivě podává nejlepší výkon a nudného Rockwella zastiňuje a film trochu pozvedává z úplného dna. Dvě povedené lekačky taky na dojmu přidají, ale protože byly evidentně nechtěné, necháme si to pro sebe. Za mě velké zklamání, trailer jednou zas ukázal až příliš mnoho :-(

• 25.11.2011  19:55
    Poltergeist (1982)

Díky seriálu Family Guy a jeho parodii na tento snímek, mě už nemohlo nic překvapit. A docela se to nepovedlo. Je to strašidelné, atmosferické, bohužel ne krvavé(i když v tomto případě to asi je jen dobře), ale i tak je to jeden z nejlepších hororů 80. let. Dávám 4, nevím jestli silnější nebo slabší. Procenta-80-85%.

• 24.12.2011  09:03

Fuj fuj fuj fuj, to mimino na závěr bylo hnusý. Jinak strašná kravina, ale aspoň Linnea Quiqley ukázala kozy.

• 5.2.2012  15:39

Škoda, nepovedlo se. Je prostě jasně vidět, že ten žralok je gumovej. SPOILER! Je to vidět třeba v tý scéně po masakru s windsurfingem, kdy ten žralok sežere toho chlapa s megafonem. KONEC SPOILERU! Viděl jsem sice málo žraločích hororů, ale tohle je určitě jeden z nejhorších. Útes smrti (o Čelistech samozřejmě nemluvím) je stokrát lepší než tahle kokotina.

• 21.7.2011  11:27

Já jsem se na to moc netěšil, protože Alfonso Cuarón natočil mého nejneoblíbenějšího Harryho Pottera. Výsledek-naprostý opak mých předchozích slov. Children of Men je strhující film, který člověka dokáže vtáhnout do děje a sledovat. Skoro v žádné scéně jsem se nenudil a výkon Clive Owena je neskutečný. Odteď si vás vážím, pane Cuaróne. 95%.

• 29.8.2011  08:08

Má velmi oblíbená Ali Larter spolu s Reese jsou skvělá dvojka. Mě to bavilo. 85%.

• 26.1.2011  14:19
    Predátor (1987)

Nejlepší horor s Arnoldem Schwarzeneggrem. Stoprocentně.

• 29.11.2011  16:27
    Princové jsou na draka (TV film) (1980)

Nejkultovější kult všech kultů, který nikdo nikdy nemůže zapomenout.

• 12.7.2011  19:10

Masakr. Co jiného dodat?

• 13.9.2011  15:47
    Pterodaktyl (2005)

První půlka ještě ušla, (uvažoval jsem dokonce o slabých 4*!!!), ale pak už se to zvrtlo. Je to kreténovina, ale co se dá čekat od AWP. 35%.

• 26.1.2011  14:22
    Ptáci (1963)

První film od Alfreda Hitchcocka, co jsem viděl, a stojí za to, jít do Psycha a do ostatních filmů.

• 26.8.2013  12:40

Ani nevím proč, ale od tohoto základního šutru slasheru jsem čekal daleko víc. Místo toho jsem dostal úplně průměrnou vyvražďovačku, která má atmosféru jen v posledních 15 minutách a celkem slušné vraždy.. Chtěl jsem dát jen 3 hvězdičky, ale za tu poslení čtvrthodinku zvyšuju. Čistá čtyřka to ale není. Víckrát vidět nemusím.

• 11.8.2012  20:58

No nic moc, a to jsem se tak těšil.

• 27.10.2011  09:38

I když jsem asi jediný, co si to tady myslí, řeknu to na rovinu: Nádhera! 100%.

• 11.9.2011  08:46
    REC (2007)

FIRST!!!!! FIRST REALLY VERY SCARY ZOMBIE MOVIE!!! Tohle je masakr v zombie žánru(ani Snyderův Úsvit mrtvých, který je velmi děsivý, není děsivější)! Ano, Špaňelé umí(The Orphanage), ale tohle vážně přehání.Nemohl jsem 3 hodiny usnout, tak jsem se bál(nechci lichotit, ale scéna na půdě, kdy SPOILER! kameraman zachytí zombíka, mě dostala). Dokonce ani originální Ju-On(u kterého jsem se málem pochcal) není děsivější. 100%.

• 10.10.2015  00:18
    Rec 2 (2009)

Film jako tenhle si koment zaslouýí. A to ne nějakej krátkej. REC je značka. Dobrá značka. Balaguero s Plazou si na jedničce vytvořili jméno, posunuli žánr found-footage zas o pár kroků dál a zrodila se španělská legenda. Jestli byl tehdy nějaký dobrý zombie ff horor, tak právě ten. Zato dvojka je vpravdě naprosto odlišná. Styl filmu je jiný. Spád filmu je rychlý, ne pomalý. Je zde i viditelný příklad braný z Paranormal Activity, a to postupné střídání kamer, což filmu dává dobrý spád. JE taky vidět, že si páni režiséř dali záležet taky na scénáři, který je mnohem detailněji propracovaný než v prvním díle. Propracovanější, ale bohužel strašně pitomý. A zde začínají zápory. První díl rozeběhnul mega storku o lidech infikovaných VIRUSEM, ve dvojce se najednou z infikovaných stanou posedlí, což mě fakt brutálně nasralo a příběh tím docela pohřbilo. Zachraňuje to postava kněze, ten chlap se fakt snaží ze sebe vydat všechno. Škoda taky nevyužitého prostoru slečny Velasco, sexy aktérka prvního dílu je sice pořád sexy, ale prakticky pointless a využita až v závěrečné superpatnáctiminutovce, kdy atmosféra graduje, nervy v kýblu a skvělé zakončení jinak slabé storky Velasco zachraňuje a naznačuje, že v trojce se evidentně podíváme za hranice "house of terror". Budu se těšit :-)

• 28.2.2011  14:55

Určitě se jedná o nejslabší díl z celé série. Po výborné Apokalypse jsem do toho vkládal strašně moc nadějí. Po Zániku už jsem tomu věřil míň. Jelikož je tenhle díl znovu od Andersona, tak jsem se moc netěšil. A je dobře, že jsem do toho dával tak málo nadějí, protože tenhle film už je hodně blízko k odpadu. Ale tak zlé to zase není. Ten mutant s tou sekerou byl vynikající. A některé části taky nejsou úplně k zahození. Zkrátka tohle je nejslabší díl série a do příštího filmu dávám ještě míň nadějí.

• 17.2.2011  18:10

No tak to je nářez. Po docela nudné jedničce přichází dvojka opět s Millou Jovovich v hlavní roli (kdyby v prvním díle nebyla ona a smrt 4 nebo 5 lidí laserem, tak bych tomu asi dal jenom 2 hvězdičky). Nemesis i zombíci jsou parádně udělaní,Milla svou roli hraje báječně. Nevím, proč to není v červeném. Taková krása. Kdo tomu dává míň než 4 hvězdičky,asi to neviděl. Ti kdo dáváte odpad, se podívejte znovu. Tomuhle filmu dát odpad? Pche! Pro mě nejlepší díl z celé série.

• 15.7.2013  16:57

Po dobré jedničce, skvělé Apokalypse, a průměrných filmů Zánik a Afterlife jsem Retributionu moc nevěřil. Ale náhodou, panu Andersonovi se tohle docela povedlo. Alice se konečně s ničím nese*e, Sienna Guillory stále krásná a Leon S. Kennedy naštěstí není žádnej debil. Ale jedno velké mínus: celý film je prakticky úvod. A nic víc. SPOILER! Jo a panu Andersonovi děkuji za návrat sekerníka z Afterlifu, dokonce v doublu. Hodnocení: 75%.

• 27.8.2015  10:56
    Rezistence (2015)

Tak tady můžu opravdu s chutí a jistotou říct, že je to jen slabý odvar knihy a prvního dílu, z novodobé trojice Hunger Games a maze Runner teda rezistence je určitě ze všech nejhorší, Ale jako popkornovka na jedno zhlídnutí rozhodně není zlá. 60%

• 8.2.2011  14:58

Docela nuda. Ale nějaký dobrý scény se taky najdou.

• 4.9.2012  19:50

Katastrofa!

• 25.9.2011  08:57
    Scooby-Doo (2002)

Paráda! Nejlepší hraný psí film, co jsem kdy viděl! Neuvěřitelně mladá Sarah Michelle Gellar, Freddie Prinze Jr., Matthew Lillard, dokonalý. Originální nápady(příšery v budově), atmosféra(strašidelný hrad), Super protivník Scrappy-Doo, super. A v neposlední řadě Scooby(to není co řešit), se Shaggym vtipnej(scéna s brkáním a prděním). Bravo! 100%.

• 5.3.2012  15:56

Tak bohužel, jeto horší než jednička, sice ne o dost, ale je. Ale o zábavu nouze samozřejmě není (kostlivci). Gosnell to má u mě zatím dobrý (se Šmoulama a prvním Scoobym).

• 31.8.2012  12:59

JOJOJO! Tak Takhle má vypadat správnej animák. Můj srdcový Scooby se zde může přetrhnout (žravostí), Shaggy je správnej kluk, Daphne má zase furt fialovou a divný oči (jako v Ostrově zombií), Velma zabouchlá do divýho spisovatele, a hlavní (stejně jako v ostrově), SPOILER! záporák (čarodějka) je skutečná!!! Opravdu jen od Stenstruma. Spolu s Aloha Scooby-Doo a Scooby-Doo a lochnesská příšera jeden z mých nejoblíbenějších Scooby-Dooovek.