Kravaťáci (2011) (seriál)

Najviac ma na tom baví to nepretržité odje**vanie navzájom... a to nie len v podaní Harveyho a Mika. Tu to robia všetci a všetkým, stále, bez ohľadu na postavenie, skúsenosti, čokoľvek. Sekretárky, asistenti, koncipienti, veľké ryby a dokonca aj stará babka ktorá miluje svoje vnúča. Myslíte si, že tých 5 viet, ktoré povedal ten a ten bolo oničom? Omyl, na konci sa skrýva pointa, ktorá zase niekoho sfúkne. Má k tomu niečo viac a chce vrátiť "požičané"? Sfúknu ho opäť. Love it!!!

Arrow (2012) (seriál)

Prvá séria bola celkom v pohode... avšak napriek tomu nič špeciálne. Potom čo bol prvý diel dobrým základom, zvyšok bola celkom statočná nuda. V podstate skoro do nejakej 15. epizódy... vtedy sa to rozbehlo a musím povedať, že to ide doteraz a druhá séria dokázala to, že je Arrow momentálne jeden z mojich TOP čo práve musím sledovať!!! :) Za druhú sériu by som dal pokojne 100% avšak ten začiatok to "pokazil" a nechám im radšej ešte čas to vytiahnuť vyššie :)

Vlk z Wall Street (2013)

ku**y, drogy, prachy - veľa prachov, drogy, obrovský krik pre všetko čo sa deje, drogy, ďalšie prachy a aby som nezabudol - drogy... PS: s frajerkami sa na to rozhodne nepozerajte!!

Perníkový táta (2008) (seriál)

Mám to za sebou celé a musím povedať, že piata séria bola dokonalá s ešte dokonalejším koncom. Mr. White to u mňa (a asi nie len u mňa) dokonca dostal do štádia, kedy som tak trochu chcel aby ho nakopali. Keď si teraz pustím len tak prvý diel z prvej série, úžasný vývoj postavy a vlastne aj všetkých ostatných. Takže celkovo 95 % (5 % dole za to, že občas boli niektoré veci úplne zbytočné naťahovanie bez nejakého zmyslu). Let´s cook Mr. White.

Thor: Temný svět (2013)

Nuda, nuda, šeď, šeď... Neviem to inak popísať. Ďaleko za mojimi očakávaniami, aj keď úplná tragédia to nebola.

LEGO® příběh (2014)

Film na oslavu stavebnice, ktorá prešla aspoň na chvíľu rukami každého z nás. Najviac ma dostávali hlášky resp situácie ale nie tie typické, skôr situácie kedy tvorcovia prepojili film s tým klasickým čo ku hraniu s legom patrí napr. robenie zvukov motora ústami :D :D vtedy som skoro umrel. U mňa dobré a super som sa bavil :) trošku musím ubrať na hodnotení lebo ten záver no neviem taký nijaký... 80%

Gravitace (2013)

Pastva pre oči... Čo sa ostatných zmyslov týka, tie sú tu bezpredmetné.

Vikingové (2013) (seriál)

Travis Fimmel a jeho arogantný úškrn, výborné. Spolu s postavou mnícha resp. kňaza Athelstana. Na týchto dvoch sa dá pozerať stále. Teším sa na ďalšie pokračovanie.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Človek to pozerá takmer celý život a je zaujímavé, že aj po toľkých rokoch sa mi stane, že medzi prepínaním programov v TV natrafím na diel, ktorý som ešte nevidel. Neviem si predstaviť čo bude, keď to raz skončí.

Sherlock (2010) (seriál)

TOP TOP TOP. Spomeňte si, ako vyzerajú všetky americké kriminálky (CSI, NCIS, Kosti,...) a teraz si pozrite toto. Výborná detektívka, výborné postavy a úplne neuveriteľný scenár s kopou hlášok, ktoré v podaní Benedicta Cumberbatcha zhadzujú ľudí zo stoličiek. Veľmi cením to, že vlastne počas celého filmu neviete presne čo je vo veci, Sherlock to má samozrejme všetko v cajku od začiatku, nehá vás ale spolu s Watsonom premýšlať a potom vás na konci zabije vysvetlením kde nechýba z vašej strany klasické "no jasné" alebo "ahaaaaaa" :)