Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Dobrodružný

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Taková pěkná baba byla ta Gal, ale nějak shodila a je z ní chrt. Ubohý scénář a PC triky s grafikou jako u Playstation1.

plakát

Božena - Epizoda 2 (2021) (epizoda) odpad!

Hrůza. Hrůza. Hrůza. Herci neumí hrát. A ta trapná hudba přes dialogy, to je česká specialita. Mluvenému slovu není rozumět, ale zvuky a hlavně ta odporná neposlouchatelná hudba řve jako kráva. Hnus. Hnus. Hnus.

Hastrman (2018)

Docela to šlo, ale mělo to být úplně bez hudby. Havelka se snažil vytvořit dojem, že o hudbě ve filmu něco ví, ale tím film zpackal ještě víc. Pustím si film točený za totality a zvuky i hudba mají stejně nastavenou hlasitost jako mluvené slovo. Pustím něco novodobého a celý film musím držet ovladač v ruce a korigovat hlasitost kvůli sousedům. Dnes se točí amatérské sračky naivními a namyšlenými tvůrci.

Gentlemani (2019)

Ježíši kriste to je užvaňárna na entou. Takovejch keců. Na tohle čumět s titulkama, tak můžu pro silnější dioptrie. Film mě vůbec nebavil. Jedna hvězda za asi tři momenty, které mě trošku zaujaly. A znovu ozvučení českých amatérských rádoby dýdžejů!! Když se mlelo, tak hlasitost musela být na 80% a když naběhla zvuky a hudba, tak jsem ladil zvuk na 7%. Takže celý film jsem se vlastně soustředil na to, abych nerušil sousedy uboze ozvučeným nekoukatelným filmem. Český dabing je díky zvukařům nejhorší na světě!!!!!!

plakát

Vesmír: Místo pro život (2018) (TV seriál)

Nádhera!!!! Dokument u kterého jsem měl chvílemi husí kůži. Kéž by někdo natočil tříhodinový sci-fi film bez herců, kde by mluvil jen počítač krásným ženským altem a celý film by byl o tom, jak vesmírné plavidlo samo sebe řídí a samo řeší problémy cestou do cíle v mezihvězdném prostoru. Jen vesmír, podmanivá hudba, zvuky technologií a ženský hlas. To by bylo něco!!!!

plakát

Já, Kajínek (2017) (TV seriál)

Tak já se pokusím o trochu sebereflexe a upřímnosti. Někam se vloupit a tam najít trezor a otevřít ho, je opravdu práce. Když u trezoru budeš jen sedět a čumět, tak se sám neotevře. Musíš na něm zamakat. Je to prostě práce, jako když otvírá trezor zámečník a bere hodinovou mzdu plus náklady. Je to taky práce, ale podle psaných i nepsaných pravidel o něco poctivější. Osobně bych touto dovedností (otevírání trezorů) chtěl disponovat. Kdo neprahne po bohatství? 99% lidí to má přirozeně v sobě. Já tedy také. K tomu, abych se někam vloupal a zapracoval tam na trezoru mi chybí dovednost a hlavně odvaha. Spousta chytráků a pokrytců toto odmítá a argumentuje morálkou, charakterem a zákony, ale skutečnost je daleko prozaičtější. Málokdo to umí a na loupení potřebujete koule a kuráž a mít vyrovnanou psychiku. Se zabíjením a vražděním je to taktéž. Kdo z vás neměl a nemá chuť nekoho vodkráglovat? Brání vám v tom dvě věci. Odvaha a strach z trestu. Kdyby nebyla vražda postihována zákonem, byli bychom vrazi a zabijáci skoro všichni. Osobně bych chtěl oddělat 4 lidi z mého okolí, kteří mě v životě "pochcali". Nebrání mi v tom ani morálka ani výchova, ale strach z trestu. To je ten BLOK, jehož následkem je málo vrahů. To platí i u znásilnění. Kdyby nebylo trestáno, znásilňují nejvíce právě ti, kteří to za současného stavu nejvíce odsuzují. U mužů je touha po bohatství, po moci a po sexu s krásnými ženami základní hnací jednotkou. Bez tohoto chtíče by se svět zastavil. Spousta potencionálních vráhů a násilníků nebude ale nikdy odhalena, jelikož se ze strachu z trestu neprojeví!! Kájínek je podle mě vinen z loupení a krádeží a napadení fízlů, ale jen proto, že je takto napsaný zákon. Osobně to schvaluji. Jestli vraždil v serpentýnách nevím. Podle informací, které sleduji několik let, myslím že nevarždil, nebo ano, ale nebyl tam sám. Určitě mě o jeho vinně nepřesvedčil odsuzující rozsudek soudce závislého na moci, na penězích, na respektu, na úctě, na majetku, na postavení, na nenažranosti, na strachu z těch kteří ho nějak drží v hrsti atd, atd. Prostě určitě neplatí, že ho odsoudil soud "nezávislý". Jinak Kájínek mluví jasně, srozumitelně, upřímně. Má v hlavě kurvapořádek, je velmi inteligentní a disponuje charismatem. Osobně mu přeju, aby přečkal 7-letou podmínku, aby se mu dařilo klidně i u trezoru, aby už nemusel do šatlavy, aby Pokoše někdo dořezal nožem do očí, do uší, do jazyka, do koulí a do prdele. Totéž přeju soudci, který ho bez jediného přímého důkazu odsoudil na doživotí. A taktéž to přeju všem, kteří mařili znovuprozkoumání této kauzy a přitom se odvolávali na to, že není důvod a že je platné odsouzení spravedlivým a nezávislým soudem v Plzni.

Pohádky pro Emu (2016)

Zklamání. Vetchý táhne celý film. Ema hraje hrůzně, je studená a nepřesvědčivá. Některé scény nelogické a ta na konci na střeše je navíc nepřirozená a vyumělkovaná.

Kosti a skalp (2015)

Pane jóóó !!!! Perfetct movie !!! Drsný film s několika drsňáky a každý je drsný jiným způsobem. Dialogy jsou jednoduché, věcné, reálné i vtipné. Kamera se drží a obraz je kontrolovatelný. Atmosféra je hustá jako prase už od začátku. Hrdinství a odvaha kypí v syrové a uvěřitelné podobě. Přejete si tam nebýt, a to velmi !! Skvělé výkony i scénář i režie. Trestná výprava někoho možná bude nudit, ale mě se to naopak líbí. Má to vše logický i reálný vývoj. Pět hvězd bez kompromisu.

Jurský svět (2015)

Tak samozřejmě film pro malé děti, nebo pro dospělé i IQ pod 15. Nechápu , že je v červených číslech. A opět už tradičně dává český dabing filmům nový rozměr. Český dabing dělá ze sračky ještě větší sračku tím, že hlasy dabérů jsou tichounce nahrané, jakoby měli mikrofony ve studiu sto metrů od tlamy a zvuky z filmu jsou nepřiměřeně hlasité. Když na ovladači musíte každých 10 sekund měnit hlasitost ze stupně 80 na stupen 15, tak filmy kolikrát ani nedokoukáte. Zlaté časy dabingu před listopadem 1989. Dnešní český dabing a jeho ozvučení a jeho režie je možná nejhorší na světě. Viděl jsem několik filmů v němčině a to je nebe a dudy v porovnání s češtinou. Na nadabování do češtiny se po technické stránce se angažují naprostí diletanti a neschopní amatéři. Český dabing = odporný dabing !!!!!

Ant-Man (2015)

No to byla trapná sračka včetně sračkovejch dialogů. Nechápu, že se tomuto kýči Douglas propůjčil. Velmi trapné!!!

Ovládací panel

Fanklub