• Fantasy

Temné údolí (2014)

Perfektní atmosféra a kvalitně natočené. Skvělá výprava, kostýmy, krajina i dialogy. Dal bych pět hvězdiček, ale celé to kazí zase českej dabing. Nemyslím tím hlasy herců, ale režii dabingu. Otvírání dveří, šlapání ve sněhu a dýchání lidí je slyšet nadmíru zřetelně a naproti tomu střelba z brokovnic a kulovnic vůbec slyšet není. Na realismu filmu se podílí i málo prezentovaný aspekt, kdy hrdina není silák a rváč, kdy ve rvačce dostane de facto naloženo a divákům je líto, že bandu zlejch nezbije jak psi. V životě je to tak, že mistr světa v těžké váze může být jen jeden. Film přesně ukazuje na to, že čestný člověk se nepodřizuje nespravedlnosti i kdyby by ho k tomu měl silnější jedinec násilím donutit. Teprve střelná zbraň vyrovnává soupeře na spravedlivou úroveň.

Herkules: Zrození legendy (2014) odpad!

Zase jsem na sebe pyšný,že jsem to stáhl z netu a nedal za ten urážející paskvil nikomu ani korunu!!!!!

Křídla Vánoc (2013)

No to je kravina nerealistická. Herecké výkony nulové. Kerekešová má zuby žlutý jak nutrie. Její deviza je jen postava. Takže když mám výstavní prdel,tak proji mám celej film v gatatech a ty gatata v kabátě??? Scénáristka a režizerka je budto fetačka,nebo stím přestala,ale film točila během abstáku. Odnáším si dva pocity,špatný,že jsem vydržel čumět půl hodiny, a dobrý,že jsem to urval z netu a neplatil v kině.

Colette (2013)

Bohužel se nepodařilo navést atmosféru hrůzy a strachu kterou každý lágr bujel. Hudba,dabing,výprava to vše se vůbec nepovedlo!!

Gravitace (2013) odpad!

No tak to je teda síla že tento štěk má červená čísla. Popírání snad všech fyzikálních zákonů a též zákonů a pravidel pro přijetí astronauta na misi. Ta blbá kráva bulocková by s takovým chováním,uvažováním,inteligencí a neschopnostmi cokoli vyřešit neměla šanci se do raketplánu dostat ani přes postel. Výsměch každému divákovi,který něco o fyzice a vesmíru ví. Tento film musí urážet inteligenci i průměrně vzdělanému divákovi

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nejslabší z celé serie. Trapné až nemožné hlášky dělají z filmu film pro děti. Dospělému to nedá nic. Dialogy naprosto hloupé a přemrštěné počítačové triky celý film taktéž degradují. Předchozí díly disponovaly jistou dávkou dobrodružství a napětí díky čemuž to bylo koukatelné i pro starší generace.

Drive (2011)

Mno, tak nevím asi jsem náročnější. Ale toho adrenalinu tam zas tolik nebylo. Asi stejné množství bylo v serialu " Zena za pultem". Ale 3 dám.

Mechanik zabiják (2011)

Ti dva by sami vyhráli 2.světovou válku. S realitou to nemá společného skoro nic.

Podraz (2011) odpad!

Já to nedokázal zkouknout celé. Ubohé až urážející.