Polda - Pomsta (2021) (epizoda)

Kde v..... je na tomto novom diskusia????????? Prosím odpoveď do pošty. Ďakujem pekne.

Hypnoshow (2019) (pořad) odpad!

Ja osobne žasnem nad tým, KTO sa do takejto relácie dobrovoľne prihlási, a to ešte za úbohých 12 tácov. Chápem výrobný štáb, tí musia z dačoho žiť. Ale tí súťažiaci, tí museli byť zhypnotizovaní už pri narodení, zrejme pádom na hlavičku z vaničky.Rada by som tomu flákla 5 hviezd, ale doma ma vychovali tak, že sa nemám zabávať na postihnutých ľuďoch, lebo oni si za svoje postihnutie nemôžu. Tak sa pripájam k odpadu.

Inspektor Max - Hračka (2018) (epizoda)

Kurnik, prečo som ja nešla pracovať k polícii. Vždy som mala problémy kvôli podrezanej držke, a tu vidím, že na polícii si takých papulnatých a drzých držia, hýčkajú a chránia. Je to strašná sranda, ale toho Strašného by tam mohlo byť menej. Jednu hviezdičku dávam Kukurovi za spev, a druhú za Paulovičov oblek a Barešov kamenný ksicht. Vyzerá to, že zjedol niečo nedobré na obed, a to sa teraz tlačí horným koncom von.

Padesát odstínů svobody (2018)

Je to normálna americká romantická sračka. Nebyť tej šukačky, tak prebehne kinami bez povšimnutia. Ak sa teda do kina vôbec dostane. Nechápem, aké do pekla v tom furt hľadáte posolstvo.

Vzteklina - Epizoda 3 (2018) (epizoda)

No aby ste sa všetci nepototo z jedného jediného medveďa. My ich máme na Slovensku 1200. TO by bol seriál, a nie takáto trochárina.

Vzteklina - Epizoda 4 (2018) (epizoda)

Podľa mňa vrah je doktor. Je inteligentný, sympatický, budí dôveru, každý mu všetko vykecá, aj vopruz z Prahy. Všetko a každého pozná, všade sa vyskytuje a nikto sa tomu nediví, navyše má neprebádanú minulosť a staré fotky po stenách.

Vzteklina - Epizoda 6 (2018) (epizoda)

Súčasné seriály vedia človeka pripútať, zaujať....ale čo nevedia, aby si ich človek po pol roku chcel pustiť znova. Takže Vzteklina fajn, páchateľa som uhádla už v 4 dieli. A to je všetko. Pozreté, zabudnuté.

Kráska a zvíře (2017)

Možno to bolo dobré, ale ten kozol v roli netvora vo mne vyvolával záchvaty smiechu. Len dúfam, že aj nesmrdel ako starý cap.

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Prosím vás, pán Baumgartner, každá trochu lepšia kamera v cene nad 100 euro má už cca 10 rokov stabilizáciu obrazu. Nebolo by sa načase poohliadnuť po nejakom novom vercajgu? A trochu popracovať dialógoch. Hodne mi liezlo na nervy, že sa polovicu filmu pokrykovalo: Pídr!!!! Pídr?????? Hedr!!! Hedr????? Ešte že sa to rýmuje. Škoda, že to nebolo v českom dabingu, Pídře, Hadře?????

Bohové Egypta (2016)

No čo k tomu vac povedať, už trailer vyzeral na riadnu peatchovinu, blond Egypťania. Film nesklamal očakávania. Nebyť Gerarda, tak to ani nedokukám.