Revival (2013)

Ale já jsem tady na kole, povedala Janka Hubinská ostýchavo.

Půlnoční vlak (2008)

Netušila som, že 5 litrov krvi dokáže zasrať celý vagón, a vždy som si myslela, že mäsiar zaobchádza s mäsom profesionálne, a nerozfláka jatočný kus na tatarák. No tak som zas o niečo múdrejšia. Konečne jeden film, kde som držala hlavnému hrdinovi palce, správal sa ako človek a nie ako sliepka s odseknutou hlavou. A typický Clive, ktorý v posledných 30 riadkoch postaví celý príbeh na hlavu a urobí z toho neskutočnú peachovinu. Ako film by to malo také dve- tri, ale ako fungujúci hororový horor si zaslúži aj 4.

Nezlomný (2014)

Pochopila som, prečo sa predáva v kinách kola, nachos a pukance. Človek by vyše dvoch hodín nevydržal sedieť, tak si niečo prehryzne, zmočí sosák, potom musí ísť na hajzel a hneď je polovica filmu fuč. Ja ako socialistický filmový divák, čo nechce rušiť šuchotaním a chrúmaním, som to vydržala s pozeraním na hodinky, kedy už kua bude koniec, a furt nebol. Taký silný príbeh v rukách šikovného režiséra by vytlačil aspoň pár slz v publiku. Takto mi len otlačil zadok. Angeline odporúčam, ak by to tu čítala, aby už nič netočila, ale začala poriadne jesť. Čím menej je, tým viac jej hrabe.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Filmárska, herecká a kriminalistická katastrofa. Navyše tam trčí zo všetkého prvoplánová a dosť primitívna propaganda, ako vo filmoch z 50 rokov. 1 hviezdu získáváááááááááá Vladimír Brabec, lebo sa podobá na môjho otca., a Otto Lackovič a jeho Nohy, moje nohyyyyyyyy.....odvtedy sa mi páčia také zločinecké typy.

Plyšový medvídek (1994)

Delon si nedal dolu kabát a kamenný výraz z tváre skoro po celý film. Je to o tom, ako sebecký, zlý, svinsky bohatý hajzel prišiel na to, že život má aj iné hodnoty, ako šukačku, krásne ženy a peniaze. Mali to natočiť Amíci, tým idú takéto agitky lepšie.

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Nikdy nezabudnem na ten deň, keď sme boli na tomto filme v kine.. Kamarátka sa tak smiala, keď Cibulka korčuľoval po dlážke, že jej cvrklo do textilu. Tak musela vstať, a hrabala sa cez tú úzku uličku v kine Hviezda na záchod. Mne to bolo strašne smiešne, dostala som taký záchvat smiechu, že ma uvádzačka vykázala zo sály. Pritom to bola komédia, čo chcela, aby som ronila slzy, tepša jedna. Vonku na chodbičke mi cvrklo tiež. Takže sme ten film v kine nevideli celý, ale to nevadí.

Šanca (1983) (TV film)

Scenár s rejžom sa rozhodli, že to natočia tak, aby si v tom zahrala celá bratislavská herecká skupina. Zakaždým, keď sa otvorili dvere, vliezol nejaký nový ksicht. Ako súvisel s prípadom, som akosi nedokázala dešifrovať. Dokonca aj slizký homosexuál. No fuj, súdruhovia. Jednu hviezdičku navyše za Vašáričkn vohoz, na socialistické časy veľmi kapitalistický.

Andělská tvář (2001)

Náhodou je to skvelé, a s klesajúcou hladinou 10 ročnej Eradour vo fľasi sa mi to zdalo priam úžasné.Dávno som sa tak nenasmiala, zvyšujem hodnotenie na 3 hviezdy. V prípade, že si otvorím ďalšiu fľašu, budú možno aj 4. Nie na fľaši, v hodnotení.

Labužníci (2013)

Nikdy ma neľakali gore scény v žiadnych hororoch, čvachtanie krvi, mľaskanie pri obhrýzaní femuru, prípadne vyjedanie mozgu z lebky. To je ako žrať v staničnej reštike na stojáka guláš pri okydanom stole. Toto bola lahôdka, naservírovaná na bielom porceláne na bielom obruse v prvotriednom podniku. Mňammňam. Len prečo názov Omnivoros - všežravci, keď jedli hlavne ľudské mäsíčko?