Svokra (2014) (pořad)

Toto je drsná realita, len sa dobre pozrite, ako žije plebs na Slovensku.

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)

Keď som pozerala Bostonské vraždy, tak som po 20 minútach zistila, že pozerám Rizolli and Isles. Prúser. Teraz neviem, či mám alzeimera, alebo či sú tieto krimi seriály všetky ako cez kopirák.

Klan (2013) (seriál) odpad!

Ktovie, ako Andymu Krausovi funguje vylučovanie. Ak tak rýchlo, ako písanie seriálov, tak sa divím, že sa ešte neusral k smrti. Kvalita jedného i druhého je však veľmi podobná, ktovie, či nakoniec tie seriály neserie.

Vikingové (2013) (seriál)

Chvalabohu sú aspoň zasrastení a špinaví chlapi, a ženy nevyzerajú ako modelky Viktorky Sekrétovej. Všeobecne nemám rada nablýskané kvázihistorické seriály, no tak tento nebol aspoň nablýskaný. V kvante pseudohistorických sračiek sa ale nad priemer aj tak nedostal, ak teda, tak len tou temnotou a špinavosťou. Najtragickejšie je však to, že ľudia takýmto zhovadilostiam veria a považujú ich za historicky presné.

Komisař Rex - Konečná stanice Vídeň (1994) (epizoda)

Bože, to už je 20 rokov? Má to tak na dve a pol hviezdy, ale ten zlatistý opar rokov minulých, chrumkavý Moretti a roztomilý Rexík ....kľudne dám 3, alebo 4?

Kouzelný Silvestr (2013) (pořad)

Samá vata , chabý Ajn kesel buntáš, Sonička v minisukni s tabuľkou a úbohý Dejdar s trapným a ešte úbohejším Marcinom ako z estrády v kúpeľoch Dudince. Nechať tam Fragile, Brzobohatého, Elán a Mekiho, kúzelníka a Petra Jablonského a bol by to výborný program. Ináč slabota, ako vždy. Na budúci rok odporúčam ešte vyššie a strmšie schody, lebo chôdza po nich v podaní rôznych revüálnych umelkýň bola najväčšia sranda. Snaha sa síce cení, ale slovami klasika: Co dělám zle, mistře? Vždyť já se tak strašně snažím. No právě že strašně. Po vytriezvení znižujem na 1 hviezdičku.

Večer pod lampou (2011) (pořad)

Pán Hríb našťastie nepodľahol móde politickej, náboženskej a inej hyperkorektnosti. Nie je len moderátorom, je aktívnym členom diskusie so svojimi názormi, pohľadom na vec. A to je veľmi dobre, lebo to núti myslieť, vnímať, argumentovať, naštvať sa, súhlasiť alebo nesúhlasiť. Pod touto lampou sa nedá v kľude sedieť, počúvať a podriemkávať.

Let (2012)

Čakala som horší koniec, čakala som polepšeného hriešnika, ktorý so slzou v oku zašveholí.I'm sooooooooo Sorry.... a publikum v sále ho s jasotom vynesie na ramenách von, rovno pred kamery. Lebo podľa zákonitostí holyvúdskych filmov, čím dlhšie je to "sooooooooooo" tým väčšieho odpustenia sa mu dostane. Miesto zó sory nám rejža doprial prednášku v base a stretnutie so synáčikom. Škoda toho cukerínového konca a škoda nastavovania minutáže ryšavou kráskou.

Experiment (2010)

Taký dobre zriedený odvar nemeckého Experimentu. Najlepší na celom filme bol potetovaný nácko, škoda, že mu tvorcovia nevenovali viac priestoru. Slabé 3, z toho jednu dostane scenárista, ktorý si vymyslel despotickú Forestovu mamičku, aby nám, sprostým drúkom, vysvetlil prečože je ten Forest nakoniec taká psychopatická bešťija.

Svědek na zabití (1974) (TV film)

Bola som sama doma a pozerala tento film, lebo bol s hviezdičkou, čo by mi rodičia neboli, múdro, dovolili. Skoro som sa posrala od strachu, pri desivých scénach som si zakryla rukou oči, a pozerala sa len cez takú malú štrbinu......., a keď som išla pred spaním kontrolovať, či mám zamknuté, skoro som sa posrala druhý raz - dvere boli odomknuté odkedy som prišla zo školy. Dlho-predlho som sedela potom na balkóne, lebo som sa bála, že vrah v teniskách sa niekde v byte schoval, a keď si ľahnem do postele, zavraždí ma. Neschoval, ešte furt som tu. Ale za tú mrazivú atmosféru hrôzy si ten film zaslúži veľa veľa hviezdičiek. Lebo bol prvý, a zdá sa mi, že žiaden film už potom nebol taký desivý.