Kawasakiho růže (2009)

Poutavé, dramatické, dojemné dílo z naprosto neprobádaných vod na které hřebejk vsadil a jeho kún rozhodne na plné čáre vítezí. Film je zpracován živím zpúsobem a emoce z nej vystupují a dostávají se nám až pod kúži. Celou dobu balancuje nekde medzi filmem a dokumentem. Celou atmosféru jenom podtrhujou herci svýma výkonama jaké sem už hodne dlouho nevidel. Pripadalo mi to jako by tam ani kamery nebyli a všechno bylo jenom ze života. Na Chudíka sem se obzvlášt tešil. Při poslední scéne kdy sfukuje svíčky mi behal mráz po zádech.

Angel Heart (1987)

Mickey Rourke v dobe kdy ješte umel hrát predvedl asi svúj nejlepší výkon. Pri sledování sem se cítil jako na horské dráze začátek se rozíždel slibne všechno bylo jak má být pak se zase nedelo nic moc mickeho čmuchání občas za moc nestálo, ale pak to prišlo záver filmu a já sem ješte porád nevedel o co tady vlastne de, proto bylo vynikající, že rozuzlení si parker nechával až úplne na záver. Jenom škoda De Nira, že nedostal víc prostoru myslím, že dábla by líp nezahrál ani dábel samotný.

Konkurenti (1992)

Tolik dialogú a hlavne tolik skvelých dialogú sem snad ješte nikde jinde nevidel. Všechno se v tomhle snímku dá poslouchat což je fakt velká vzácnost. Taky tu na nás čeká fakt velká a bohatá porce nadávek ktéré naši páni realitní makléři zvládají z velkou precizností a jak je videt v tomhle má Pacino docela konkurenci. I když se sice celý dej motá kolem tipú, šekú, obchodú se nato porád dá se zaujetím koukat až do konce. Herecké výkony jeden lepší než druhý poukazují nato, že se tady sešla opravdu parta velkých hercú.

Hannah Montana (2009)

Hannah montana je tady hlavne pro deti a v tomto duchu je taky celá serie a movie natočený. I když marne uvažuju nad tím pro jakou vekovou hranici je film vhodný aby se na nem divák pobavil ale to je fuk. Seriál se mi líbil o trošku víc asi proto, že tam dostalo víc prostoru i mnoho jiných postav než jenom nejaká Miley. Proste jen chci říct nic pro dospelé !!!!!!

Fotři jsou lotři (2010)

Myslím že jebalové mají svou slávu už dávno za sebou a tenhle snímek to asi dokázal. Najdou se tu typické rysy jako v predešlích dílech, ale když se neco staví po nekolikátý na stejných základech tak s toho vetšinou není nic svetobornýho. Prítomnost alby sice poteší byla správne ujetá ale bohužel toho moc nezachránila.

Zlo pod sluncem (1982)

Vždycki sem sledoval novší adaptace ze suchetem a musím říct, že tenhle poirot promne byl absolutne nezajímavý. To nic nemení na tom, že tohle byla jedna z nejlepších agát jaké sem kdy videl. Málokdy se stává, že držíte krok z poirotovýma šedýma bunkama a mne se to při sledováni tohodle snímku dobře darilo a vrahy sem znal i bez tradičního koncového breefingu. Krásné prostredí, krasný hotel, hodne podezřelých, hodne motivú a brilatní rozuzlení i když promne už ne moc nečekané. Zklamala mne jenom postava poirota Ustinov sice bravurne zvládá dialogy, ale vizáží mi nesedel a promne je jeden jedinej skutečnej poirot David Suchet který se nejvíc blíží k ideálu Agathy Christie.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tak tohle neni to co sem čekal. Hned na začátku na nás vylítne akce která je opravdu až prehnane akčná a místama nesmyslná. Která namne udelala dojem jenom 3D efektama nic víc. Za celej film ješte na pár takových scén natrefíme, které sou už krapet lepší a efekty sou dost dobré vlastne abych pravdu řekl od totálního fiaska film zachranují jenom 3D efekty. Celej dej a zápletka byla neco jako jedna nastavovaná kaše. Co se sakra stalo z tema zombíkama ? ? Tohle už není resident evil jakého sem znal dřív. Dávam 3 jenom zaty efekty.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Konečne skvelý serial ktorý obsahuje to správné napätie aké se od hororu očakáva. Tvorci doplnili seriál dosť skvelými nápadmi. Prvý diel ma navnadil čo je podla mňa pre seriál úplne klúčová vec takže úkol splnený. U mňa dobrýýý. Keď si seriál udrží takúto kvalitu akú má v prvej sérii určo ho zhliadnem až do konca.

Prom Queen (2007) (seriál)

Rekl bych vcelku zajímavá serie takových krátkometrážních klípkú nekolik lidí je tam težké prehlídnout třeba takovou Lauru Howard. Mnelo sice dost hluchých míst, ale na takovou amatérskou práci respekt, Mnelo to dokonce i spád a nečekané rozuzlení takže já říkam dobrý.