Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
21 fanoušků
/ 17 bodů
buLLiTT
Ľubomír Málek
Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Dobrodružný
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Počátek
(2010)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Zelená míle
(1999)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Warrior
(2011)
Sociální síť
(2010)
Dunkerk
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
17 bodů
Fanklub
(21)
zablaga
grenforet
Iwory_
rerabinka
simon84
Marda19
Minax
siloalampa
R&omize
Raptor213
legio
ruuza
žlutaopoce
Nessos
milpa
mark11
fofik
Henwood
Andulka27
Mr.Robie
předchozí
1 - 20
další