Americký zločin (2007)

Otřesné o to víc, že je to podle skutečné události. Keener to zahrála skvěle, její postava je velmi výrazná, v ostatních snímcích budu pořád vidět tu zvrácenou Gertrudu, s kladnou rolí budu mít asi problém.

Legie (2010)

KevSpa mi vzala slova z úst! Jen erotická scéna chyběla! :-) Přesto, že jsem to viděla v kině a takto shlédnuté filmy hodnotím pozitivněji, byla to slabota :-(

Fotři jsou lotři (2010)

Zklámání, i přesto, že jsem čekala nejslabší díl. První super, druhý míň super, třetí vůbec super. Ale i přesto vše je mi kombinace Jebala a Jacka hodně sympatická.

Copak je to za vojáka... (1987)

S odstupem času už to nemá takové kouzlo, jako před x lety, přesto je to má srdcovka z mládí. No nebyl Jiřík k sežrání? :-)

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Souhlas s Civalem, Růžičková tady byla neuvěřitelná a seriál byl každou chvíli zralý na pláč.

Nadaný žák (1998)

No to bylo šílené! Ian McKellen jako dokonalý bezcitný hajzl a ten mladík taky k pohledání. Možná bych rozpracovala roli J. Třísky, čekala jsem, že se to více rozvine a diváka ještě více rozloží, bylo to takové nedotažené. Jinak super, psychicky náročné.

Zkažená mládež (2007)

Mě, jakož to člověka nenávidící bezpráví a příkoří, tento film samozřejmě pěkně hnul žlučí. Něco podobného jsem zažila, zdaleka ne v tak vážné formě, já proti mým "kámošům" bránící důstojnost dotyčného chudáka. Šlo sice o legrácky, nicméně jsem to tak nenáviděla! Byla jsem jediná, která se ho zastávala, ostatní byli jako ovce, aktivní, či pasivní. Copak nikdo nemá soucit? KAM SE PODĚLA LÍTOST? V druhé řadě tento film ukazuje, jak nebezpečný dopad má soustavné deptání a jak nebezpečné je rozdírat lidskou duši.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Více akčnější, trošku slabší než jednička, možná díky okoukaným vtípkům. Ovšem tučňáci neměli chybu a hudba opět skvělá!

Králova přízeň (2008)

Herecky nabušené. Na historické drama svižně plynoucí. Fajn podívaná.

Lítám v tom (2009)

3 a půl * Nebylo to zlé, zajímavý námět, ale 2x jsem u toho usnula a to by se nemělo stát.