Tarzan (1984)

Můj první film na velkém plátně. Mělo to pro mě obrovské kouzlo. S odstupem času, zahlcená spoustou mega super filmů, pro mě tento film pozbývá bambastičnost, nicméně vcelku kvalitní podívaná.

Dobrovolná oběť (2006)

Drsné, ale zase ne tak moc, nudné, ale taky ne tak moc.

Hanebný pancharti (2009)

4 a půl *. Je z toho cítit rukopis Tarantina, jen si vybral pro něj netypický námět. Poslední scéna v promítárně, promlouvání Shosanny z plátna a neskutečný výkon Waltze považuji za špičku filmu, jak geniální!

Antikrist (2009)

Každý si to vyloží po svém a několik komentů, jenž jsem četla, je tomu důkazem...Opravdu to byla obětavá matka, jenž nemůže zvládnout smrt svého dítěte, nebo spíš má výčitky, že jí nebyla? Ano, pocity viny za zanedbávání dítěte (ty botičky mě dostaly), ji dovedou k totálnímu dnu a zbaví rozumu. Drásající pocit, že smrti dítěte (které vlastně milovala?) mohla zabránit. Snad se sexem snaží přehlušit nezměrný žal, úzkost, pocit viny, na druhou stranu se za tyto potřeby (ty jenž způsobily tragédii) nenávidí a trestá za to nejen sebe....Bezesporu velmi zajímavé psycho drama. Začátek a konec podbarvený nádhernou hudbou je dechberoucí.

Jeepers Creepers (2001)

V prvé řadě mi trochu vadilo, že záběry byly takové zvláštně natáhlé. Za druhé scéna, kdy Trish promlouvá netvorovi do duše, mě upřímně pobavila. Jen jsem čekala, kdy je vymění, naštěstí se tak nestalo a to mají štěstí, neb bych ihned dala odpad :-) Jak tu již někdo zmínil, první polovina se mi zdála fakt dobrá, druhá byla silně přitažená za vlasy, škoda. Kdyby to bylo reálnější a ne okřídlený netvor, který žere spousta srdcí- tudíž ho nejde zabít a žere nebo bere orgány (uniklo mi, jak to vlastně prováděl), které mu schází, bylo by to o mnoho lepší! Takhle to sklouzává do trapného béčka. Za první půlku slabé 3*.

Štastné konce (2005)

Stejný pocit jako AngelAngie, ale Laura Dern se mi tady hodně líbila.

Nejslabší! Máte rakev! (2002) odpad!

To se nedalo, viděla jsem asi 10 min. a i těchto pár minut bylo poděleno s dalším skvostem, běžícím na druhém programu- "pavučina hrůzy". A u této přehlídky totální hrůzy, jsem přemýšlela, co je horší, došla jsem k závěru, že oboje je naprosto shodně dementní a dlouho jsem neviděla něco tak strašného!

Hostel (2005)

Jednu jedinou * za nápad, že vyvolá šok. Protože je pravda, že je to trochu šokující a znepokující, čistě námět. Provedení, herci, atd. katastrofa.

Apocalypto (2006)

Mě to přišlo úchvatné!