Nějak se to komplikuje (2009)

Moc se mi to líbilo, příjemné, vtipné a záživné! Až na S. Martina (co má s tím obličejem???).

Světová invaze (2011)

:-))) fakt vtipné, dlouho se mi nestalo, že se "vážné" situaci budu smát, ale to se prostě nedalo :-). Blbosti, že by to nenapadlo snad ani Mr. Beana a dialogy a scény, které byly mezi boji, čerpali z harlequinek, ne? Za občasnou dobrou scénu a napětí odřené 2*

Dvojí život Veroniky (1991)

Mistrovský kousek! Z té hudby jsem měla husí kůži a slzy v očích, nádhera! PŘEKRÁSNÉ!

Uvnitř (2007)

Tak brutální, až tuhne krev v žilách. Zajímavý snímek, pěkné záběry (především miminka v děloze), co bych vytkla jsou fyzické nesrovnalosti těhotenského mega břicha.

Jezero smrti (2008)

Tak vyděšená a vyšokovaná jsem dlouho nebyla. Film měl grády, ale bylo to odporné. U konečné scény jsem jsem měla doslova vytřeštěné oči, na to už více nemám. Ils byl pro mě slabý odvar.

Nekonečný víkend (2008)

Prazvláštní způsoby matky přírody, především, že střílí šípy.. Docela jsem jim to ale přála, hlavně jí, její role byla mimořádně nesympatická.

Ďábel (2010)

Kajte se ze svých hříchů nebo si vás vezme ďábel. Tento morální horor mě neurazil, ale ani nenadchl.

Stáhni mě do pekla (2009)

Ty jo, překvapení! Strašně jsem se bála a hodně mě to bavilo. Samozřejmě s tím knoflíkem v obálce to bylo předvídatelné, ale i tak SUPER. Hodně silné 4*.