Démon zatracení (2019)

Bez urážky ale pre mňa zabitý čas, ktorý som strávil pri pozeraní tohto filmu. Asi sme už zhíčkaní horormi štýlom V zajetí demonu a pod. Je to predsa iný štýl, nie ducharina ale ,,potvora" ktorá sa zamerala na deti. Pár scén predsa len neboli úplne na nič...ale teda viem si predstaviť aj lepšie stráviť čas. Za mňa jedna hviezda.

Sněžná past (2018)

Človek si povie na základe traileru, že hmm...film ktorý stojí za to venovať mu minúty na absolvovanie. Taktiež dobré herecké obsadenie hlavných hrdinov (syn,otec), ktorý majú ochrániť nielen svoju rodinu ale aj územie od drogového vyčíňania. Ale dajme si ruku na srdce a priznajme si, že použité scény a vyuzlenie nieje úplne s kostolným poriadkom. Mohli si dať záležať omnoho viac a tento film mohol byť trhák.

Důvěrný nepřítel (2018)

Film videný v kine, ale teda zabitý čas, ktorý som tam strávil s manželkou. Radšej sme mohli ísť na dobrú večeru a rozprávať sa. Pýtam sa, toto čo bolo.....????.....scéna vo vani, kde ,,dom" sa rozhodne spôsobiť u ženy orgazmus.....sorry...kde sme.

Trhlina (2019)

Film mal úvod, jadro ale čo sa týka záveru tak to som len krútil hlavou. Vzhľadom na to, že nie som fanúšik sci-fi a teda tu to riadne cítiť, bola údajne knižná forma omnoho lepšia. Škoda, že nemám vzťah k čítaniu, možno by ma to zaujalo viac.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Zabudli ste napísať, že je to + fantasy + sci-fi žáner. Mám pocit, že scenár písali D.Johnson a J.Statham. Na nudnú upršanú nedeľu sa to dá.

Marianne (2019) (seriál)

Pár dobrých scén, ktoré vytvorili husiu kožu na mojom chrbte, no po desiatkach minút som sa na to pozeral štýlom, že čoooo. Scény, ktoré som pozrel a vlastne som po čase ani nevedel čo v nich bolo, a to práve preto, lebo boli nezáživné. Rozpočet asi nebol najvyšší.

Ledové království (2013)

Olaf to tu zabil. Hlášky, ktoré používa pobavia. A ako to už býva v reálnom živote, aj tu sa objavuje scéna kde chlap nemá odvahu a premárni prvotnú šancu na získanie možno svojej vyvolenej.

Na vlásku (2010)

Tak toto sa podarilo. Hlavná hrdinka nemala ani tušenie čo ju čaká, ako v reálnom živote :-D stačilo vystrčiť nohy z ,,domu" a začal sa možno nie vždy ľahký život. Ako to už býva v anim. rozprávkach aj tu diváka poteší zvieratko- kamarát, v tomto prípade chameleón Paskal. Ako som to videl na vlastné oči, režisér vytvoril niečo čo potešilo nielen oko malého ale aj veľkého diváka.

Hodný dinosaurus (2015)

Pekná myšlienka, ktorá je pomerne poučná pre deti, keďže je to natočené práve pre nich. Vtipné scény nasledujú tie smutné a naopak. Animák možno ako každý iný, ale pre tentoraz moje hodnotenie 4/5.

Krvavá nevěsta (2019)

Občas je potrebná aj oddychovka, pri ktorej cítiť kus napätia,obsahuje aj prvky komédie. V tomto prípade to spĺňa spomínané parametre. Na druhej strane tu je bolesť a rany, ktoré hlavná hrdinka znášala ako keby sa nič nedialo, oprášila sa a išla ďalej.