Charles (2021)

Na to, že to je řekněme amatérský film pro fanoušky Chuckyho se to docela povedlo. Stopáž je parádní a příběh se ihned rozjíždí co klasického krváku, který můžeme s Chuckym předpokládat. Místy amatérské, jindy zase docela povedené záběry. Za mě průměr, vzhledem k dlouhému seznamu filmů o Chuckym, které se povedli více. Ale jak říkám, dělali to nadšenci do Chuckyho a snaha se jim určitě upřít nedá.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Legendární videohra, která je zfilmována více než dobře. Výborný výběr herců (Lambert, Tagawa, Soto) dodává filmu nálepku "kultovní". Za mě TOP.

MOST! - Epizoda 7 (2019) (epizoda)

Asi zatím nejpředvídanější díl že všech. Ale to vůbec nevadí. Hlášek tu je pomálu, ale příběh začíná gradovat do velkého finále.

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Hlášek už tu není tolik jako v prvních třech dílech, ale Snědá tíseň a domestikovaný Franta to plně vynahrazují.

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Pořád super. Spalovna zatím nejlepší hláška.

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Sprostší druhý díl, ale i tak pořád top. Hlášky perfekt.

MOST! - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Vždycky Most ! Přesně tohle v televizi chybí. Realita. Město Most je všeobecně vnímáno jako něco špinavého, umělého a děsivého, ale i zde se žije jako jinde a Most! přesně ukazuje jak je Most temperamentní a zábavné město.

Cesta ven (2014) odpad!

Tohle je hanba a výsměch všem o hodně lepších českých filmů. Jak tohle mohlo získat českého lva? Jediná odpověď, ale každý si to domyslí sám...