Fotr je lotr (2000)

Tohle je trochu nadprůměrná komedie, je to taková oddychovka. Příšerný tchán De Niro a Stiller v hlavních rolích.

Frank (2014)

Vynikající Gleeson a neskutečně hrající Fassbender s maskou na hlavě skoro celý film. Krásně depresivní hořká komedie o neúspěších kapely, která ač má potenciál a zajímavý druh muziky, nemá šanci prorazit, protože většina členů jsou looseři, kteří v úspěch už ani nevěří. Vynikající dílko.

Gamer (2009)

Příšerný, trapný, nudný a hlavně přehnaný. Pokud vám stačí průměrná akce bez příběhu, tak si tento film možná užijete.

Gangy New Yorku (2002)

Martin Scorsese natočil docela dobrý film Gangy New Yorku. Výborně natočené a sestříhané bojové scény, pozoruhodné kulisy i prostředí, skvěle zahraný záporný hrdina Danielem Day- Lewisem, Caprio mi na svoji roli moc neseděl, ale to zas tak moc nevadilo, co se mi nelíbilo je to, co se mi u takových filmů vždy nelíbí - zbytečně dlouhé. Jinak samozřejmě dobrý film, co asi jednou vidět stačí.

Gargantua (1998) (TV film) odpad!

Ani jsem to nedokoukal. Dokonce jsem ani neviděl gargantuu a to mi bylo 8 let.

Gentlemani (2019)

Super zábavná kriminálka s černým humorem. Zaujaly mě ale mnohem víc vedlejší postavy jako Colin Farrell a Hugh Grant. Bohužel, i když film je parádní a ani chvíli se člověk nenudí,tak mi tu chybělo,že jsem o hlavního hrdinu po celou dobu neměl ani trochu strach. Všichni záporáci okolo něj působí spíš slabě a ne jako hrozba.

Glee (2009) (seriál) odpad!

Seriál, který mě neuvěřitelně sere. Buzerantský gleeblaf. Nenávidím tenhle High teplej Šulin muzikál s vyjebanou prdelí, debilním scénářem a bandou jetejch bukvic a barbín. Chcípni Glee...Masturbace do kříže u gay porna a anální sonda, chudáci ovce a gumový panny.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Tady mě Tarrantino dost zklamal. Kurt Russel byl dobrej sériovej zabiják od NASCAR. Problém byl v délce filmu a hlavně stupidních dialogů dementních fufin tlachajících hodinu o ničem, tak trochu jsem doufal, že je Kurt rozjezdí na sračku, aby už konečně přestali blbě tlachat. Tady jsem si tehdy myslel, že Tarrantino končí. Naštěstí přišel židáckej apač Brad a jeho bastardi a Tarrantino zase potěšil.

Hanebný pancharti (2009)

A je tu další Tarrantinovský fílmek, který je nabitý náboji druhé světové války, drsnými židovskými vojáky (Brad Pitt) atd. Nejvíce se mi tu však zalíbil Christopher Waltz za jeho herecký výkon, lovec židů. Hugo Stiglitz zabiják německých důstojníků. Tarrantinův další povedený snímek o druhé světové trochu jinak. Jde o jeden z mých největších filmových zážitků. Naprosto se mi film vryl pod kůži a občas si vzpomenu na prvně viděného, skvělého, šarmantního a slizkého Waltze, a pak následně hned na Pitta s knírkem vyřezávajícího hákáče na čela. Bomba! Bomba! Po druhém shlédnutí jsem musel film plně ohodnotit a napotřetí ho vnímám už jako nejlepší Tarantinovo dílo, které bych dnes( Ano, je to už pět let...) označil za kultovní záležitost.