Na život a na smrt (2013)

Perfektně filmařsky zmáknutý kousek o boji USNS na život a na smrt v Afghánských horách. Má snad jen jednu, ale zato zásadní vadu. Je to film pro amerického diváka, kterého má přesvědčit, že svět (v tomto případě jeho Afghánská část) je černobílý. Natočený způsobem, který na amerického diváka platí. To že v něm hraje můj oblíbený americký neherec T. Kitsch je toho důkazem :)... Ale jsem rozhodně v menšině (nebo už je to tu taky pěkná amerika), protože můj favorit na zcela shodné téma>>>http://www.csfd.cz/film/293957-specialni-jednotka/<<< nemá tak dobré hodnocení jako tahle agitka.

Godzilla (2014)

Nechci rozvíjet další teorie o tom, na co všechno Edwards odkazuje, případně debaty o historii Kaiju fenoménu. Od obojího už je tu napsáno dostatek. Velice jednoduše: Edwards mi svým filmem opět potvrdil, že předtucha je mnohem silnější emoce než její naplnění. Navíc, Edwards dokázal dokonale vyplnit i tu předtuchu. Zkrátka, perfektní předehra - dokonalej orgasmus. 9/10 PS: Chápu rozhořčení v nekterých komentářích a o to víc oceňuji drzost Edwardse přijít do instantního světa (kde platí jen hned a hodně) s takovým konceptem.

Údolí stínů (2002)

Fakt spatny, jestli mate radi Gibsona a poradnej americkej patos, tak si opravdu budete uzivat. Gibson ma hrat americkeho ultra alfasamce, nadcloveka takoveho kalibru ze si s tim ani on sam nevi rady a to je co rict :D Dve hvezdy jsem dal proto, ze jsem tam zahlidl Skyraidery jak zehli vietnamcikum puky na kalhotach. A ja mam rad letadla. Jinak bych dal jednu hvezdu.

Evoluce (2011) (studentský film) odpad!

Predpokladam ze to bylo natocene na zakazku do krestanske skolky nebo tak neco...pak to ma jistou hodnotu. Jinak je to samozrejme tendencni blabol. PS: Mam skodolibou chut napsat ze pan reziser je preci jednim z zijicich napul vyvinutych meziclanku :D

Osudový dotek (2004)

Na zacatku jsem to skoro vzdal jak me opet iritovalo znazorneni detstvi a dospivani mladeze v USA :D Proste kazdej druhej strejda je nejak ujetej, ale rozhodne s tim nejde nic udelat. Kazdej prvni kamos je bud retard, nebo taky ujetej a TAKY s tim nejde nic udelat . No, kdyz jsem se pres to prenesl tak jsem se najednou zjistil ze me film cim dal tim vic upoutava a v zaveru ho skoro hltam! Konec dobry, vsechno dobre takze rozhodne 90% PS: vzhledem k tomu ze nemam vyhrady k obsazeni postav erotickych snu pritelkyne, tak na rozdil od nekterych muzu nemam s Kutcherem zadny problem ;)

Zakázaná zóna (2010)

Nemam problem s urovni efektu u nizkorozpoctovych filmu, jenze tenhle nenabizi ani efekty ani nic jineho. Proste film o uplnem H***E. Krome, iritujici parkinsonovske kamery. Asi je to ted hrozne cool furt s kamerou jeb*t sem a tam :D. Radsi si priste pustim treba "2012" coz je taky uplna hovadina, ale alespon tam naboura titanik do everestu :D

Prometheus (2012)

O co vlastne slo??? ...sel jsem na film s cca 5ti zasadnima otazkama a s cca 15ti odesel ! Chteli nam tvurci vubec na neco odpovedet? Patri to vubec do Alien serie. Proste, jak uz je mnohokrate zminovano, paradni podivana, do dvou tretin film bezvadne graduje aby zaver zklamal vsechna Vase ocekavani svou bezmyslenkovitosti, nedostatkem napadu. Ma snad R. Scott trable s hypotekou, nebo vubec s prachama ? REVIZE - Po letech zrání reset na 4 hvězdy.

Bitevní loď (2012)

Celkem prijemna vecerni (jsem u toho usnul) a pozdne odpoledni (prselo tak jsem to dokoukal) kravina. Spousta peknejch obrazku z kterych budou asi efektni wallpapers :D Jo a malem jsem zapomel, Taylor Kitsch byl jako vzdy vynikajici !!! :D

Forrest Gump (1994)

Je to asi muj uplne nejvic, nejoblibenejsi film...