Divoká noc (2005)

Docela dobrý nápad, ale hodně špatně zpracovaný. Když pominu,že sem se u tohoto moc nezasmál, zdálo se mi, že ony úkoly jsou na můj vkus dost odfláklé. Ale snaha byla...

Bez soucitu (2010)

Žádnou hlubší pointu bych v tomto snímku nehledal a až skoro do samého závěru sem netušil proti komu se bojuje, kdo je ten zlý a kdo ten dobrý a co vlastně těm zlým jde. Jinak docela solidní řežba.

Thor (2011)

Prvních 30 minut nádhera. Poté byl Thor vyvržen na zem a to už stálo za prd. Ale vcelku slušné podívání. Doporučuji na sobotní večer. Krásně se odreagujete.

Benga v záloze (2010)

Zvláštní to filmek, se zvláštním typem humoru, jaký se jen tak v hollywoodské tvorbě nevidí. Chvílama jsem se chlámal jak divý a chvílemi jsem kroutil hlavou nad trapností. Celkový dojem však podprůměrný.

Saw 3D (2010)

Pokud se na toto dílo díváme jak na klasický horor, tak můžeme říct, že je to slušná řežba, které nechybí napětí, morbidnost masakrů způsobené mnoha pastmi. Pokud se ale na SAW 3D díváme jako na SAW, jako na další díl této nekonečné série, tak si myslím, že zde chybí ono kouzlo prvních dílů, ona šokující překvapení a obraty, které nás zvedali se židlí. To vše je skryto za rouškou přeplácanosti a člověk se v tom docela ztrácí. Vždy po shlédnutí nového dílu si říkám, jestli už je to díl poslední a ono ejhle není. Uvidíme kolik pastí na nás ještě tvůrci připraví...

Road Trip: Pivní pong (2009)

Film jako vystřižený podle hollywoodské šablony rádoby komedií. Nejprve se diváka snaží rozesmát ohranými scénkami a vtipy, poté do toho zamotají trochu romantiky, zklamání, aby pak mohli v závěru diváka obměkčit slastným happyendem. Filmové klišé číhají na každém rohu a člověk má pocit, že něco podobného už někde viděl. Ano viděl, protože filmy tohoto typu se v Hollywoodu vyrábějí jak na běžícím pásu. Výsledek je pak vidět. Jednička byla super, dvojka je Béčko.

Ďábel (2010)

Jak se říká z hovna bič neupleteš, ale na druhou stranu se říká, že vyjímka potvrzuje pravidlo. Vůbec netuším, co se v tomto filmu upletlo, ale rozhodně to bylo pletené z hovna. O to překvapivější byl výsledek. Ona ta vyjímka tu de hodně vidět a na to, že film strádal souvislosti, celkově strádal logiku a děj, odehrávající se větší půlku v prostoru dvakrát tři metry, tak trochu pokulhával za tím vším, to bylo dívatelné. Hlavně jsem čekal, co se z toho nekonečného klubka zapletenosti nakonec vyklube. Takže výsledek byl na úrovni.

Casino Jack (2010)

Pan Jack Abramoff každý den posiloval tak, až strávil 6 let v kriminále:). Jinak film o tom jak lze v americe rychle vystoupat nahoru, tak potom lze lehko spadnout dolů. Skvělé herecké výkony, skvělý příběh, skvělá režie. Jirka Hickenlooper se docela vyznamenal. Jasné 4 hvězdičky

Sahara (2005)

Když sem si tenhle film pouštěl, vůbec jsem netušil do čeho jdu. Po shlédnutí jsem zjistil, že se jedná o VELICE příjemné překvapení a pohodové zpříjemnění sobotního večera. Film Sahara vřele doporučuji. Příjemně se u něj člověk odreaguje a ani chvilku nenudí. Prostě druh filmu, které zbožňuji.