Vlak do pekel (2008)

Další z těch filmů typu Hostel, Gag, SAW, apod., který je nejlepší si pustit při obědě, nebo večeři pro lepší trávení...:D

Need for Speed (2014)

Tak trochu jsem jen nepochopil, jak mohli policisté, v tak krátké době, zjistit (bez jakýchkoliv testů a vyšetřování), že červená agera, kterou na konci řídil Tobey, způsobila před dvěma lety nehodu, při které zemřel jeho bratr a že ji zrovna, v onen osudný okamžik, řídil Din Brewster!?? To dokáží snad jen chlupatí v USA :)

Sedm životů (2008)

Jedním slovem nádhera! Už dlouho jsem neviděl tak dojemný, procítěný film, kdy jsem měl slzičky na krajíčku. Přiznám se, že z před shlédnutím tohoto filmu jsem byl trochu nedůvěřivý a to z toho hlediska, že Sedm životů spadá i do podtitulu romantický, což zrovna nemusím a už vůbec ne hollywoodskou romanci (vždy je to nějaká blbost, která skončí přehnaným happyendem ala hollywood). zde to ale bylo všechno pěkně vyvážené, tak akorát. Sem se zase rozepsal. A to jsem sem chtěl původně napsat jenom nádhera :D

Prometheus (2012)

S týmem dalších badatelů se tak na palubě kosmické lodi Prometheus vydávají na cestu, na jejímž konci chtějí nalézt odpovědi na nejzákladnější a nejniternější otázky lidského bytí... Když se tak nad tím zamyslím, tak jak oni, tak divák, sledující film Prometheus, nezjistl vůbec nic a upřímně, docela zpackaný konec. Teď aby člověk čekal na dvojku a doufal, že se něco dozví a doufal, že dvojka nebude pojednávat o stejné planetě jako jednička s tím, že na ni přistane další skupinka badatelů, které postupně budou vraždit Vetřelci, kteří se objevili v závěru. Asi se budu pro toto modlit k našemu stvořiteli. Nebo snad k našim stvořitelům...??

Vždy připraven! (2010)

Tak tento snímek mně ani moc nepobavil, spíš uklidnil. Leč tam bylo pár snah, které však přišli v niveč. Je to snímek spíš o odhodlanosti a snaze dosáhnout vytyčeného cíle, který si s lehkou naivitou, způsobenou nahlým pocitem volnosti po pádu Berlínské zdi, vytyčili 2 nejlepší kámoši - "němečtí komouši" :). Ale celkem odreagování a pohoda. A navíc bylo ve filmu mnoho míst, které jsem měl tu čest osobně navštívit. Takže celkově pozitivní dojem, proto za 4 hvězdičky.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Typický Tarantino. Hodně krve, morbidní humor a zdlouhavě nekonečné, mnohdy nudné konverzace. Mimo Hostel mě tento režisér nikterak neoslovuje, ale ani nikterak neurazí.

Freddyho úlet (2001)

Není žádný důkaz, že Tom Green hulí trávu, ale při sledování tohoto počinu je zřejmě jasné, že ji musel zhulit hodně a poté napsal scénář k tomuto filmu. Jistojistě ji musel hulit i při hraní a režii, jinak si to nedokážu představit :D

Město nemrtvých (2013)

Takový mix Univerzálního vojáka a 28 dní po té. Leč je tento žánr stále na stejno, co se týče příběhu (zde opepřené roboty ochránci a jednoho neochránce), nevadí mi to. Město nemrtvých je takový slabší průměr, takže si myslím, že zlatý střed v podobě 3 hvězdiček je tak akorát.

Opravdová kuráž (2010)

Čekal jsem western plný přestřelek a pořádné akce, místo toho jsem shlédl western plný zbytečného a nesmysleného tlachání, urážení se a prapodivných existencí... Velké zklamání.

Život za zdí (2007)

Další důkaz toho, že když má člověk peníze, může téměř vše. Upřímně to byl pro mě nejobtížněji hodnotitelný film. Myslím si, že každý by jej měl shlédnout, ač můj končný verdikt byl nakonec 2 hvězdičky. Víc nevím, co bych k tomu mohl dodat.