Peacemaker (1997)

Hrá tam moja sesternica, takže musím dať 4.

Neznámý od jezera (2013)

Pripadalo mi to ako podobenstvo môjho života. V každej z 3 hlavných postáv, som sa trochu videl. Mam z toho zimomriavky.

Doom (2005)

Nuda. Pozeral som tento film na 3 krát, pretože som vždy zaspal. A to sa mi nestalo dokonca ani pri SK seriali Safari.

Chobotnice (1998)

Dávam 4 hviezdy. Teraz čo?

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Komorná, skoro divadelná dráma, pri ktorej som si ani neuvedomil, že na plátno už pozerám cez 90 min. Film stojaci na 12 mužoch a skvelých dialógoch. Dojemne pravdivé. Film ukazuje veľké klady, ale aj zápory amerického súdnictva. Toto som nečakal.

Konečná (2013)

Nič nové. Pre mňa nuda. Asi starnem. A dosť ma irituje používanie zelených pozadí v scénach, v ktorých by sa to nečakalo. (záverečná bitka na moste).

Klub sráčů (2000) odpad!

No.... Kamarat mi to pustil nasilu.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Odhliadnúc od obrovských blbostí, ako rozstrieľaná, rozpadávajúca sa loď rútiaca sa k zemi, ale na mostíku sa takmer nikomu nič nestane, alebo skok z jedného rýchlo letiaceho stroja na druhý, "oprava" masívnej súčiastky kopaním etc, je tam veľa nevysvetlených vecí. Plus plno trhaných, menej ako sekundových záberov plných svetiel svietiacich rovno do kamery. A nakoniec, je tam veľmi málo toho ťažko identifikovateľného Star Trek feelingu. Viac ako dve nemôžem dať. Radšej si zase pozriem staré dobré originálne časti.

Austin Powers - Goldmember (2002)

"And That's The Way a-ha, a-ha I like it. - KC and the Sunshine Band." Niektoré vtipy sú jedinečné. Samozrejme v originálnom znení. Jedna z naj komédii.