Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Fantasy

Biografie (4)

Marcel Iures (herec)

05.02.2011

Marcel Iures se narodil se 2. srpna 1951 v Bailesti v Rumunsku a je jedním z nejznámějších rumunských divadelních i filmových herců. Iures vstoupil na "Institutul de Arta Teatrala si Cinematografica" v Bukurešti roku 1974 a graduoval v roce 1978.Svůj divadelní debut měl v divadle Bulandra v roce 1975 ve hře Ferma, kde hrál… (více)

Ed Helms (herec / režisér / producent)

22.01.2011

Edward Paul Helms se narodil a byl vychován v Atlantě, kde absolvoval the Westminster School v roce 1992. Navštěvoval Oberlin College a také strávil jeden semestr na výměnném pobytu v New York University's Tisch School of Film, kde studoval filmovou teorii a technoligii. Po promoci začal Ed svojí kariéru jako spisovatel a herec… (více)

Mae Whitman (herečka / účinkující)

09.01.2011

Dcera herců Pata Musicka a Jeffrey Whitmanové. Poprvé na sebe upoutala pozornost ve svých třech letech, když vynadala své matce, že se nudí během jejího probíhajícího konkurzu. Konkurzní režiséři z ní byli nadšení a reagovali na ní tak, že si z ní udělali srandu, když jí řekli, že má velmi pěkné žluté šaty i když na sobě měla… (více)

Tamsin Egerton (herečka)

08.01.2011

Tasmin začala s herectvím v šesti letech, následujíc svojí starší sestru Sophii do místního divadla pro mladé říkajíc: "Důvod proč jsem začala s herectvím je ten, že jsem chtěla dělat to, co dělá moje sestra". O rok později se objevila v Royal Shakespeare Company ve hře The Secret Garden, kde hrála Mary.Egerton se objevila jako… (více)

Reklama

Reklama

Reklama