Holka z livechatu (2018)

Perfect Blue American Teen Edition - aneb - bude ten zlomený nos stačit?

How It Ends (2018)

S Tchánem skrze Purpurový Zátylkov - aneb - neberte s sebou nativy, celou cestu budou remcat, a nakonec se zhroutěj a vyse.ou se na Vás. Kdyby ubrali opakující se dramatický situace, zbytečně nenatahovali konec, a pojali to jako konverzačku (zeťák i tchán by to potáhli s přehledem), mohlo to bejt lepčejší.

Iliza: Elder Millennial (2018) (pořad)

Když jsem vážná, nevím, co to vlastně melu - aneb - i tak je to prdel. Komedie furt na jedna, načasování a pointy jak nikdo, jenže... sjel jsem její podcast s Roganem, a ta paní je ve svejch názorech soudržná jak stolice Angličanů u Agincourtu. Bylo to o něco lepší než 2016.

I Think We're Alone Now (2018)

My dva a samota (a trochu šíleného vědce) - aneb - když budete uklízet, nezblázníte se ( a nemusej Vám pak dělat lobotomii... která stejně nepomáhá).

Jde si pro nás noc (2018)

Ano, od Headshotu je to znatelnej posun. A ano, na Evanse to pořád nestačí. Ve scénách hodně na jednoho tu jsou pořád problémy s topografií a rytmem bitky. Ale scény jeden na jednoho a hlavně dvě na jednu :-) už jsou téměř bezchybný po všech stránkách. A když z vejtahu vystoupí Hannah Al Rashid, napětí by se dalo krájet (než to nakrájí ona). Po tom jejím a Evansově kraťasu jsem doufal, že se někde objeví, a když se to stalo, je to pecka, protože řemeslo ovládá (dělá ten silat docela dlouho), a charisma z ní doslova teče (její chvilka, kdy kouká zaříznutýmu maníkovi přes rameno stylem "coje, p-čo, počej, i na tebe dojde.." - paráda!!). Dalším hrotem je Julie Estelle, která na sobě očividně makala jako vzteklá, takže i když její postavu do scénáře natloukli kladivem (proč asi? :-)), je to, co předvede právě s Hannah Al Rashid a Dian Sastrowardoyo, předčasným vrcholem filmu. Jinak Taslim to judo umí a je to vidět. Suma: Jen tak dál, a - prosím prosím prosím - víc práce pro Julii a Hannah!

Jurský svět: Zánik říše (2018) odpad!

Jo, a další díl se bude jmenovat JURAS-SICK WORLD: THE HEART OF DEMENTIA, protože když v tomhle veledíle postava změní svoji charakteristiku ne jednou nebo dvakrát za film, ale třikrát čtyřikrát během každý scény, jinam to ani směřovat nemůže. Trevorrow má režírovat další Star Wars? No potěš prdel!

Král psanec (2018)

Historický téměř realismus - aneb - jak Quicksilvera chytal rapl a Kirk byl u toho. Je to tak akorát, když se neřežeme, máme barevný hadry (žádná "středověká šedá"), a když jde do tuhýho, pořádnej "vatˇák", drátěnou košili, a na hlavu blembák. A víme, že do drátěný košile se mečem a kudlou zásadně bodá, protože proseknout to jde jen sekerou nebo sudlicí nebo tak (proto se Douglas trefuje do ksichtu, tam drátěnka není). A ... taky je to pěkně natočený a zahraný. Netflix kupředu.

Libenjyeo (2018)

Mlčenlivé ostrovní drama - aneb - kdo víc mluví, prohraje. Já nepochybuju o tom, že ty chlápci to uměj. Ale natočený je to mizerně. Slabší tři.

Mandy - Kult pomsty (2018)

Jen těžko docenitelný příspěvek k tématu obecné prospěšnosti církví - aneb - každé náboženství lásky a světla se dřív nebo později spolehne na bandu zfetovaných sadistických hovad. Pasáž, kdy má Mandy svůj "fuck you, Sally!" moment, bych nechal promítat ve školách v rámci výchovy k racionálnímu myšlení. Nevěřte extatickým prorokům čehokoliv.

Marcella - Season 2 (2018) (série)

Sága Policejní Stanice, kde Nedělají Revize Výtahů - aneb - Jak jsme pomrvili původně hutný téma.