My (2019)

Popravdě ani nevím jak tenhle film hodnotit. Ani dobré ani špatné. Peele vsází na velice podobné karty jako u "get out", ale přijde mi ,že se v tom občas sám ztrácí. Každopádně zajímavý netradiční thriller.

V pasti (2018)

Film s pro mě zábavnou a zajímavou tématikou. Palec nahoru.

Vetřelec: Covenant (2017)

První čtvrtka filmu skvělá, poté už jen průměrný vetřelčí film, který výrazně zaostává za klasikou. Prometheus se mi líbil o chloupek víc.

28 dní poté (2002)

Osobně jsem na tento film slyšel dost chvály , ale zklamal mne. Soundtrack je zde ale skvělý. Světová válka Z se mi líbila o poznání více.

Řbitov zviřátek (2019)

Předlohu jsem neviděl, takže hodnotím pouze tento snímek jako takový. Poměrně zdařilý oddechový horor s mým oblíbeným Lithgowem. Ke konci už se z toho bohužel stávala hororová rutina. Skvělý titulkový cover!

Světová válka Z (2013)

Výborný zombie film se skvělým Pittem, kde jsem se od začátku do konce ani jednou nenudil. Film mi dlouho unikal, příliš jsem od něj nečekal, ale musím říct: skvělé!

Aquaman (2018)

Osobně jsem byl skeptický, ale film mě velice příjemně překvapil. Krásné záběry a velice zdařilý děj.

Liga spravedlnosti (2017)

Neskutečně nepovedený film, se kterým se přitom dalo naložit mnohem mnohem lépe.

Časové pásmo bylo změněno