• Krátkometrážní

Ocelová pěst (2011)

Film slabo slabo, oproti tomu co som cakal. Pribeh uplne o nicom, predvidatelny kazdy krok, skor by som pridal rodinny film. Happy endy nemam moc rad.

Rande u přepážky (2011)

Genialne vymyslene, vobec som netusl ze to takto dopadne, a ani vo sne by ma nenapadlo, co sa bude diat. Napinave, pocas filmu som ani nemrkol a sedel som v tej istej pozicii celych 84minut. Bomba.

Tajný přístup: Vatikán (2011) (TV film)

'Tak zaujimavy dokument s tak malym rozpoctom som este nevidel! V dokumente boli zobrazene veci, ktore som ani netusil. Kde sa nachadzaju hroby, banka, sidlo svajciarskej gardy atd...Co vsetko ukryva archiv a podobne. Pristupy kamerou do miest, ktore este neboli natacane, proste tam kde sa pri navsteve Vatikanu urcite nedostanete. Rozpocet 250.000 dolarov.

Love (2011)

Som uplne nadseny, ani som necakal ze to bude taka bomba ako bola, v kine som bol poobede snad 10 ludi, teda bol klud ziadne decka tam nemrncali a suchocali s pukancami, co osobne neznasam. K filmu, pribeh fajn, ziadna cenzura, tak ako sa rozpravaju vo filme sa rozpravame aj my, teda tym padom to bolo ako vystrihnute zo zivota mladych aj to co sa dialo. Takze spokojnost maximalna za 4,80 E. Svarinska je kus :)

Nákaza (2011)

Pravdu povediac cakal som nieco uplne ine, taki herci, a tak vyplytvany material... Bal som sa uz len po komente stOKYi-ho ze co to bude za blbost, no nakoniec sa to aj potvrdilo, film bol prakticky o nicom, o sireni virusu po zemi. A nakoniec nam ukazali ako vznikol.

Fighters (2011)

Toto pecko bolo celkom fajn, stopaz 3 hodiny ujde, ale oproti inym ktore DP natocili je to slabsie, Top Guns!!!

Top Guns (2011)

Velmi dobre natocene pecko, Digital Playground robia super robotu :)

Chemistry (2011) (seriál)

Eroticky serial, ktory je absolutne o nicom pre dospeleho divaka, na tom sa mozu fakt len teenageri bavit. Jedna hviezda za Anu Alexander...Vypada slusne :)

Honey 2 (2011)

Na rozdiel od prveho dielu, je tu ovela viacej tancovania, ovela lepsia hudba, a sympatickejsi herci. Konecne tanecny film kde sa aj tancuje. Neni to Blockbuster z kin ale presvedci to! Navyse ked vidim Bony z True Blood tak mam co robit aby som hodnotil uplne objektivne...

Czech Made Man (2011)

Je videt ze Cesi su pred Slovakmi o tisice kilometrov vo filmoch... Dalsi skvost, velmi dobre natocene, velmi ma to bavilo, tema k sucastnosti aj minulosti teda tema ku kazdej dobe v ktorej su dolezite peniaze.