• Krátkometrážní

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Neviem ci sledujete Superstar aj v zahranici, ale v porovnani napriklad s Nemeckom, kde spevaci spievat naozaj nevedia, ide im len o show, tak mame vysoko vysoko navrch...

Hlavně nezávazně (2011)

Film v ktorom si hlavny hrdina pride naozaj spociatku na svoje, nehovorim ze hlavna hrdinka tiez, ale ako v kazdom takomto vztahu pride bod, zlom, ktory zmeni bud jedneho z dvojice alebo nakoniec oboch ked si to uvedomia. Mne sa film pacil, je to subjektivny nazor. Nieco podobne zazila kamaratka na vlastnej kozi, a dovolim si tvrdit ze ako par ziju nadalej spolu.

Můj nejlepší nepřítel (2011)

Akurat som prisiel z kina, no mozem povedat ze na dramu, tam bolo dost momentov ktore ma moc pobavili a smialo sa cele kino. To mozem odprisahat. Ide vlastne o pribeh dvoch kamaratov ktori spolu vyrastali a po 25 rokoch sa z jedneho stal SS prislusnik Rudi, a druhy bol zid Viktor a potom prisla vojna. Zidovska zamoznejsia rodina sa snazi vycestovat do Svajciarska, ale to sa im nepodari. Dalej sa vo filme jedna o obraz od Michelangela, ktory ma vo vlastnictve otec Viktora. Fasisti sa snazia ziskat original obrazu pre Duceho. Vo filme boli zaujimave zvraty, clovek by az necakal co sa vsetko za 109 minut moze udiat, dovtipne vymyslene. Na polske hlasky nezabudnem. Zhliadnute 24.3.2011 Das Apollo Kino, Wien

Drive Angry (2011)

Mne sa film velmi pacil, nakolko milujem americke auta zo 60tych, akcne filmy zboznujem a tu bola akcia od zaciatku do konca. William Fichtner zahral "suit up" ako vzdy, strasne mu to sekne a mam na nehos labost, ked ho vidim. Film prespikovany strelbou, efektami (sice slabsimi ale co uz) fajn pribeh, bavil som sa cely cas. Stopaz primerana pribehu. Pan Ucetni!

Černé ovce (2006)

Tak ako stupidnejší nápad som už dlho nevidela, ALE skvelá zábava pri pozeraní na to ako sa ľudia boja oviec... To ma totálne pobavilo, ako tie ovce skákali na ludí a všade krv...No proste bolo tam veľa prkotín ale aj veľa nápadov, ktoré sa za tak krátky čas zrealizovať nedali...Takže objaví sa tam z každého rožku trošku. Aj tak za pozretie to stojí.

The Victoria's Secret Fashion Show (2010) (pořad)

Prekrásna vec, prekrásne ženy, výborná okúzlujúca scéna, do detailov presné, bez akýchkoľvek chybičiek, včera som pozeral v HD...Akon, Katy Perry...Neopísateľne perfektná vec, doporučujem či už mužom aj ženám... Krásne spodné prádielko :)

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Perfektné, skvele som sa bavil. A želám si, aby takýchto filmov natočili viac. Allison je skvelé dievča, ktoré si zaslúži môj obdiv, spoznal, oblúbil, zaľúbil. Super príbeh, skvelé srandovné scény, pri ktorých nie je možné sa nesmiať, a nakoľko pozerávam aj horory často, úplne ma to dostalo. Dale je fajn chalan, ktorý si pamätá "blbosti" ale tie blbosti mu nakoniec ľahko zachránia kožu. U mňa 90%. Bomba

Demolition Man (1993)

Tento film je v mojej top 10 najoblubenejsich filmov takze asi sa ani nemusim vyjadrovat, kazdy vie o co ide, a ten kto nevie, ma co lutovat a myslim si ze ma aj co dohanat. Demolition man som videl viac krat nez je moj samotny vek, a vzdy si ho nevaham pozriet znovu a znovu. Virtual sex <3

Plivu na váš hrob (2010)

Patri medzi najlepšie vo svojom žánre, so zatajeným dychom som dopozeral. Tak toto hodnotím veľmi veľmi vysoko! Myslím, že keď budete pozorne sledovať každý detail, tak vám to príde aj skôr. Perfektný námet, pekná herečka, ktorá sa ukáže v super pomste. Darmo spisovatelia majú talent.

Něco jako komedie (2010)

Velmi pekný a milý film, ktorý vo mne zanechal zase dojmy. Možno je to moja senzitivita, možno niečo iné, ale keď sledujem film, musí ma chytiť. Chytil.