• Krátkometrážní

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Seriál je skvelý, krásna príroda, more, zeleň, keď to pozerám, chcel by som tam už žiť! Seriál má perfektný príbeh, ale rozuzlenie je vždy buď kratšie, alebo sa udeje na mňa moc rýchlo, napriek tomu to neprestávam sledovať. *** Po druhej serii sa moje hodnotenie nemeni!

Bratislavafilm (2009)

Sú filmy, ktoré si pozrieš a za pol roka si nespomenieš o čom film bol, sú filmy, o ktorých poviš, že bol dobrý, bol super, alebo dalo sa, sú filmy, z ktorých si hlášky pamätáš celý svoj život, lebo sú kultové alebo sa ťa priamo dotýkajú. Bratislavafilm, podanie dnešnej doby, ako to tu chodí. Bol som na Bratislavafilm v kine a neľutujem! Film je výborný. 90%

Transylmania (2009)

Jedná sa o klasickú americkú "stupidnú" komédiu, ktorá má možno dej plytký ako voda v umývadle, ale ide o to, že je to komédia, slúži na pobavenie a tým pádom svoj účel splnila. Film som videl 3x a stále sa nedokážem prestať smiať na americkej produkcii. Američania nemajú predstavu o svete, ale napriek tomu film stál zato. 75%

Cizinec (2010)

Vôbec som sa nenudil, Turista bol pekný, spríjemňujúci film, ktorý som pozeral zo zatajeným dychom. Má to dôvtip, ma to štýl, má to iskru. Všetko čo som od hereckého obsadenia čakal, sa mi naplnilo. Z filmu mám dobré pocity a určite by som to chcel zažiť na vlastnej koži. Johny Depp vypadal skvelo počas celého filmu. pre mňa 80%

Super Mac (2010)

Tento typ komédii zbožňujem, tak už ako B!shop napísal "kurevsky" som sa bavil aj s mojimi kamarátmi. Celkovo veľa ľudí sa vyjadrilo proti, ja som každopádne za, a čím viac takýchto počinov bude na svete, tým lepšie a hodnotím za celé osadenstvo 100%

Hon na čarodějnice (2011)

Keď som zbadal meno Cage, vedel som, že to musím vidieť. Príbeh, spracovanie, vykreslenie a zobrazenie deja nesklame, naopak pre tých, ktorí majú radi tento druh filmov je to ako stvorené. Bol som milo prekvapeny, z toho všetkého, až kým neprišiel koniec dovtedy dosť dobrého filmu, kde bol démon prevtelený do tela mladej ženy a bol hrozne zobrazený, tieto pc výmysly moc nemusím, to sa odrazilo aj na mojom hodnotení. 60%

Určitě, možná (2008)

Sympatickí herci, perfektne obsadená "Maya", slovami chvály šetriť rozhodne nebudem, nakoľko sa mi film veľmi páčil, dnes som si ho pozrel znovu v inej reči, mňa to chytilo až za srdce. Príjemný príbeh, od začiatku až do konca napínavý, nevieš ako to vlastne skončí, vrelo doporučujem pozerať aj vo dvojici. 75%