• Pornografický

Příběh plastu (2019)

Stále to isté ako v dokumentárnych filmoch natočených pred 10-15 rokmi. Veľa reči a žiadne výraznejšie činy!

Zlatí chlapci (2020) (TV film)

Je dobré, že sa točia takéto dokumentárne filmy. Pokojne môžu aj dva ročne. Nemáme ich veľa. Celkom dobré spracovanie a niekoľko nových informácií.

Vřískot 2 (1997)

Až na ten zbabraný záver to bolo na 3*. Takto musím riadne prižmúriť oči.

Cold Brook (2018)

slabé 3*....možno by to chcelo menej húlenia pre tvorcov scenára

Texaský masakr motorovou pilou (1974) odpad!

To si snaď robíte srandu? Otrasné herecké výkony, nič moc dialógy, zlé nasvetlenie, atď...Toto je ten slávny film? Toto má 74%? Tomuto dávajú tí "odborníci" z čsfd 4-5*? Aj keď je to z roku 1974, tak aj tak je to brak, ktorému ani neviem za čo dať čo i len jednu hviezdičku. Jediný, čo to pozeral pri zmysloch, alebo hodnotil objektívne bol zrejme len užívateľ Sociopath.

Černý Tulipán (1964)

Opäť jeden z filmov ktoré som videl niekedy v období prevratu v roku 1989. Dnes som si ho pozrel po 30 rokoch s tým, že som si okrem názvu a jednej malej indície nič nepamätal. Pozretie neľutujem a film beriem vysoko nad priemerne.

El lobo negro (1981)

Film bol aj s druhým dielom vysielaný na STV počiatkom 90tých rokov. Viem, že to ešte o nejaký rok/roky dávali opäť. Alternatívny názov bol "Čierny Vlk". Mal som oba diely nahraté na VHSke. Filmy som avšak nevidel cez 20 rokov, tak hodnotenie je skreslené.

Přestřelka u O.K. Corralu (1957)

Film som videl prvýkrát na STV začiatkom 90tých rokov a nahral som si ho na VHSku a z nej ešte videl minimálne dvakrát. Moc si z toho filmu ale nepamätám, keďže od posledného pozretia je to približne 25 rokov.

Případ Collini (2019)

Film má nevýhodu, že sa začína pomalým tempom a postupom času sa dramatizuje a stupňuje. Nejeden preto môže film po čase vypnúť, že ho nebaví. Ja som tiež asi prvých 30 minút pozeral jedným okom a počúval jedným uchom. Postupne som sa vžil do zápletky a bol zvedavý čo je za tým. Myslím si, že tento film isto stojí za pozretie. Kto má rád drámu, tak si príde na svoje. Zatiaľ som videl 6 filmov v ktorých hral Elyas M'Barek a ani jeden pod 3* som neohodnotil.

We Fuck Black Girls 5 (2016)

We Fuck "Black" Girls 5. Prvá scénka - jedna tmavšia, ale nie čierna + dve brunetky. Druha scénka - Ana Foxx ako jediná uveriteľná černoška. Tretia scénka - rozhodne nie čierna a poťažko aj mulatka. Štvrtá a piata scénka - tak to aj cigánky z osady sú častokrát tmavšie. To už asi nemôžu zohnať černošky či čo?