• Western

Jedna mezi oči (2012)

Dobrá kriminálka s pomalovanym Stallonem.

Plán útěku (2013)

Na dnešní poměry skvělý film, který přišel s něčím originálním. Akorát je bohužel v některých ohledech politicky korektní, tak dávám o hvězdičku méně.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Mám rád Stallona, ale udělal by lépe, kdyby natočil dalšího Ramba. Koncentrace neherců je větší, než obvykle.

Za nepřátelskou linií 2 - Osa zla (2006) odpad!

Politický US film jako mnoho dalších mne dostal svou naivitou. Vyměnit si jeep za muntikáru, to se může stát jen ve filmu... Kdyby se armáda KLDR chovala jako v tomto filmu, nevydrželi by ani rok.

Za nepřátelskou linií (2001) odpad!

Za to, že udělali z Jugoslávců zločince a z NATA klaďasy, si nezaslouží ani jednu hvězdičku.

Harry Brown (2009)

Dříve byl trest smrti za jednu vraždu. Dnešní moderní společnost má však jiná měřítka, tak musí spravedlnost vzít do vlastních rukou....

Most u Remagenu (1969)

Oceňuji, že film není tak protiněmecky zaujatý, jako většina z 2. světové.

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

Poslední film Lexe Barkera v roli Old Shatterhanda se blíží kvalitě Pokladu, snad díky režii. Jen Karin Dorová se mohla lépe maskovat, jako v Rudém gentlemanovi. PS: Ten dabing byl příšerný.

Vinnetou se vrací (1998) (TV film)

Hvězdičku za Pierra Brice, ale za naivní příběh, který je plný nesrovnalostí, nedám ani jednu. např. SPOILER: jak mohou dva kluci udržet provaz tak, aby o něj zakoplo několik dospělých lidí...

Vinnetou (1980) (seriál)

Nechápu to negativní hodnocení. Vinnetou již není takový superhrdina, jako ve filmech. To dělá příběh více realističtější a ukazuje Západ v pravém světle. Sehnat seriál bylo obtížné, ale námaha se vyplatila.