Dívka na koštěti (1971)

Jedna z nejkrásnějších českých pohádek! V hlavní roli se blýskli Jan Hrušinský, neuvěřitelně krásná Petra Černocká a určitě významnou roli skvěle zahrál Jan Kraus. Prostě paráda!

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (1972) (seriál)

Chápu, že ti, kteří na tomto vyloženě vyrostli, mají k němu větší vztah. Já mezi ně nepatřím, tudíž to je pro mě jen průměrná pohádka pro děti. 60%.

Podivné dědictví (1972)

Jeden z nejlepších filmů s T. Hillem. Pamatuju si když jsem ho viděl poprvé. Opravdu jsem z toho nemohl :). Všechno se mi zde líbilo, proto nemohu jinak než dát 5 hvězd.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Kdykoli běží tento seriál v tv, tak se na něj rád mrknu. Všichni hlavní herci jsou zde super a mě vždycky když už ne rozesmějí tak určitě pobaví. 90%.

Blázni ze stadiónu (1972)

Toto je tak ujetá komedie až je dobrá :). Nebyla to určitě jedna z nejlepších komedií, ale určitě dost pobaví. 70%.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Kdyby se mě zeptal, která pohádka je celkově nejlepší, byla by tato určitě mezi největšími kandidáty. Této pohádce vlastně nechybí vůbec nic a já ji beru jako samozřejmou součást Vánoc....

Muž z Acapulca (1973)

Určitě jeden z nejlepších Belmondových filmů. Tato role mu opravdu sedla. 80%.

Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)

Tak na tuto komedii se vždycky, když budu mít příležitost, velice rád podívám. Všichni herci včele s Libuší Šafránkovou a Jaromírem Hanzlíkem byli naprosto skvělí. Děj byl taktéž úžasný. Nemám co dodat. 90%.

Temný rytíř povstal (2012)

No jinak než pěti hvězdami to ani hodnotit opravdu nejde! Všechno bylo parádní...přesně tak jsem si zakončení této trilogie představoval. Závěr - pecka :). Kdo ještě neviděl, ať tak učiní, protože přichází opravdu o mnoho. Tak to bylo k ději a co říct o výkonech herců? Taktéž to nemohu hodnotit jinak než pozitivně. Bale předvedl opět svůj nadstandart, Tom Hardy je pro mě každým filmem oblíbenější a oblíbenější, Anne Hathaway - tuto herečku opravdu moc nemusím, ale asi to bylo jen rolemi, ve kterých jsem ji předtím viděl. Tahle role byla pro ni jako šitá na míru a velice mile mě překvapila. Co se týče efektů se tady nemusím vůbec rozepisovat. Jak už jsme byli zvyklí z Temného rytíře, byla to i teď velká paráda. Samozřejmě se nesmí zapomenout na úžasné soundtracky Hanse Zimmera! Už jsem pomalu zapomněl na tu krásnou melodii, ale už ji mám zase vrytou do paměti :). Nemám co dodat. Rozhodně jeden z nejlepších filmů vůbec.