Braindead - Živí mrtví (1992)

Ve filmu se objeví hodně nápadů a hlášek. K nezapomenutelným scénám patří netradiční využití sekačky na trávu a kněz nakopávající zadky ve jménu božím.

Tintinova dobrodružství (2011)

Tintinovou silnou stránkou není příběh, ale jeho přednostmi jsou technické zpracování a akční scény. HODNOCENÍ 70%

Na jídle záleží (2008)

Dokument asi nejvíce vystihuje: "Jsi to, co jíš. Na jídle záleží." a "Víte, dobré zdraví dává smysl, ale nevydělává tolik peněz."

Nebeský oceán (2010)

Jet Li ve snímku Nebeský oceán hraje velmi nemocného otce, který se snaží najít domov pro svého autistického syna. Jet Li si vede v neakční roli velmi dobře a Wen Zhang je jako syn Dafu také hodně věrohodný.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Happy Tree Friends mají hodně drsný humor a proto určitě nesednou každému. Pro slabší povahy to určitě není.

Širanui kengjó (1960)

Shintarô Katsu si zahrál slepého maséra (Suginoichi) a "vychcaného hajzla" v jedné osobě. Film stojí na jeho parádním hereckém výkonu a je to taková příprava na Zatoichiho, kde také ztvárnil slepého maséra. Obě postavy spojuje pouze slepota a povolání. Pro každého fanouška Zatoichiho povinnost zhlédnout.

Jjakpae (2006)

Dějová linie o přátelství pěti kamarádů není tak výrazná, ale film nabídne opravdu velké množství povedených soubojů a dvacetiminutové finále.

Shutter (2004)

Snímek s přibívajícími minutami buduje hutnou atmosféru a závěr je hodně povedený a nečekaný.

Spojení Shaolinů (1966)

Jackie Chan by měl být údajně jedním z dětských zpěváků, ale nemohu potvrdit, protože se mi ho nepodařilo identifikovat. Tvrdí to jak oficiální stránky tak autobiografie.