• Krátkometrážní

NXT TakeOver: Dallas (2016) (pořad)

Při pohledu na card se nedalo očekávat nic jiného než velkolepá show a možná i nejlepší TakeOver vůbec. Vysoká očekávání se naplnila hlavně díky dvěma zápasům. Zayn vs. Nakamura Rozlučka Samiho s NXT nemohla dopadnout lépe. Strhující zápas, který měl úplně všechno a ukradl si celou show pro sebe. Nakamura se v WWE nemohl uvést lépe. Bálor vs. Joe Zápas o hlavní titul začal ve velkém tempu. Joe a Bálor za sebou mají vydařený feud, takže o atmosféru bylo postaráno. Tempo zápasu bohužel hodně narušilo neustálé ošetřování Joea, který už od začátku zápasu silně krvácel. Na to z publika přišla skvělá reakce fuck PG. I přes tohle přerušování překonali svůj zápas z Londýna a předvedli výborný výkon hodný NXT titulu.

Bojovník (2015)

Ničím originální boxerské drama, které má ale tu výhodu, že v něm hrají Forest Whitaker a Jake Gyllenhaal, kteří výrazně zvedli kvalitu filmu a celkový dojem z něj. 3,5

WWE Royal Rumble (2015) (pořad)

Triple Threat Match byl parádní, hlavně Seth Rollins zase všem ukázal, že je jeden z nejlepších jak v WWE tak na světě. Za to Royal Rumble match byl naprostej vtip. Scénář zápasu byl asi nejhorší v historii a vítěz to jenom potvrdil.

Poet Anderson: The Dream Walker (2014)

Výborný nápad, pěkný vizuál a samozřejmě skvělá hudba. Poet Anderson by zasloužil třeba i 10ti dílný seriál. Tom zase jednou zabodoval.

NXT TakeOver: R Evolution (2014) (pořad)

NXT definitivně zesměšnilo všechny letošní ppv wwe. Všechny zápasy na show byly skvělý od debutu Kevina Steena (Owense) až po main event Neville vs. Zayn , který by se dal klidně označit za zápas roku v WWE.

WWE Survivor Series (2014) (pořad)

Show jako celek průměr ale Main Event na mě natolik zapůsobil, že musím hodnotit kladně. Vidět na konci zápasu wrestlera, kterej roky patří k tomu nejlepšímu co WWE má jak konečně dostal prostor místo nudných supermanů byl prostě skvělej pocit. Tenhle zápas a závěrečný debut dokázali udělat ze Survivor Series vydařenou show.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Bohužel celkem zklamání. Druhé Sin City zůstává za prvním na kilometry daleko. Hlavně jsou tu jednotlivé příběhy o dost slabší na to, že jsme na ně čekali devět let a nejsou ani tak dobře propletené. Hlavní pozitivum jsou určitě Mickey Rourke, Josh Brolin, Eva Green a Joseph Gordon-Levitt, kteří jsou největší tahouni filmu a jejich postavy mě nejvíc bavily. Naopak třeba taková "role" Bruce Willise je opravdu zbytečná a bezvýznamná. Druhý díl celkově baví ale první nastavil kvalitu prostě moc vysoko.