• Krátkometrážní

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Clarkson, Hammond, May co víc dodat ? Tohle není ani tak pořad o autech jako spíš o téhle geniální trojci vždy vtipných a skvěle sehraných moderátorů.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Tak už ani samotnej Rambo netočí pořádný akční filmy. Začátek je ještě celkem fajn, hlavně návrat Snipese se vydařil. Z kopce to jde v době, kdy Stallone vyráží hledat novej mladší "tým". Ten je samozřejmě úplně tragickej (Lutz nejvíc) a situaci tak zachranuje jen vynikající Banderas. Hlavní záporák, kterýho hraje Mel Gibson je taky těžký zklamaní. Čekal jsem, že bude v roli kralovat ale vůbec k tomu nedostal šanci. Navíc jeho finální bitka proti Stallonemu je vyloženě odpad. Celý akční finále je potom už jenom těžká nuda, která měla působit strašně cool ale nevyšlo to. To asi vycítily Arnold s Jetem a zůstali radši jenom ve vrtulníku. Hodně slabý tři.

Oldboy (2013)

Čekal jsem jenom další zbytečnej remake ale nakonec jsem dostal film, kterej skoro ve všem překonal už tak skvělej originál. Snad jenom legendární bitka s kladivem byla v originále ještě o něco lepší.

Rivalové (2013)

S přehledem film roku 2013. Ignorace akademie je neuvěřitelná.

WWE SummerSlam (2013) (pořad)

Ambrose vs.RVD předvedli výbornou show i během těch pár minut v kick offu a jen dokázali, že jejich zápas měl dostat pořádnej prostor v hlavní show. Tu odstartoval Ring on Fire match, ke kterému vedlo celkem vydařené story ale samotnej zápas byl spíš jen na efekt a moc se v něm nedělo a navíc i vítěz byl předem jasnej. Poté přišel na řadu zápas mezi Rhodesem a Sandowem, kterej měl od začátku do konce výborný temto, nebylo tu žádný zbytečný polehávání ani zdlouhavý mučení. Cody většinu času dominoval ale i Sandow ukázal, že v něm něco je. Tento zápas byl hodně příjemný překvapení. Další na řadě byl zápas o World titul, který splnil přesně má očekávání, Christian bavil a Del Rio nudil. Poté přišel naprosto zbytečný divas match, místo kterýho mohli mít zápas právě Ambrose a RVD. Poté přišel pro mě největší táhák zápas CM Punk vs.Brock Lesnar a jsem rád, že oba předvedli naprosto úžasnej výkon. Jejich zápas byl naprostá bomba a jednoznačně nejlepší zápas celý show. Dále pro mě nezajímavej Mixed Tag Team, ve kterém mě bavil jen Dolph Ziggler. No a nakonec očekávaný zápas Cena vs.Bryan o titul WWE championa. Zápas bohužel opět pohřbil Cena, kterej většinu času opět proležel a tak všechna práce zbyla na Bryanovi. Ten se sice hodně snažil ale ani někdo tak dobrej jako on nemůže udělat 5ti hvězdičkovej zápas sám. Jako main event největší letní show tedy velké zklamání. Dění po zápase show ještě trochu zvedlo ale na víc jak 3,5 hvězdy to neni.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Při pohledu na jméno režiséra jsem čekal, že to bude hodně velkej průser. Nakonec je ale z Retaliation příjemná akční hovadina s dobrým obsazením, která baví od začátku do konce.

WWE Money in the Bank (2013) (pořad)

Jako každý rok byli oba mitb zápasy skvělý i když vítěz jednoho z nich je opravdu hroznou volbou. Překvapil i zápas o World titul, ve kterém Dolph Ziggler dokázal vymáčknout dobrej výkon i z nevýraznýho Del Ria, bohužel ale zápas shodil trapně zvolenej konec. Dále zápas o IC tiul, kterej ničim nepřekvapil stejně jako zápas příšernýho Rybacka. Jediný zápas o WWE titul byl zklamáním hlavně kvůli výkonu Johna Ceny. Celkově se ale MITB vydařilo hlavně díky oběma ladder matchům.

Lesní duch (2013)

Úplná zbytečnost s mizernými herci. Já chci zpátky Campbella a ne bandu tupých teenagerů.

Jack a obři (2013)

Mám rád pohádku o Jackovi a fazolích, mám rád filmy Bryana Singera a mám rád Ewan McGregora. Přesto mě tenhle film nudil od začátku do konce což vůbec nechápu.

Jack Black: Spider-Man (2002) (TV film)

Tobey Maguire se má od Jack Blacka ještě hodně co učit :D