• Krátkometrážní

Maniac Cop (1988)

Zklamání. Čekal jsem, že příběh bude nic moc ale doufal jsem alespon v brutální a nápaditý vraždy ale ani ty se nekonaly. Jediným pozitivem je tak nakonec jen Bruce Campbell ale i on dostal mnohem menší prostor než jsem čekal. Maniac Cop je pro mě tedy jeden z nejnudnějších zabijáků vůbec. Škoda, potenciál to mělo mnohem větší.

Maniac Cop (2008) odpad!

Naprostá zbytečnost, která je absolutně bez nápadu.

WWE Payback (2013) (pořad)

Návrat CM Punka ve slušivých kotletách a následný zápas s Y2J. Tohle jediný mě na Paybacku zajímalo a jednalo se taky o nejlepší zápas celé show, který zastínil všechny ostatní. Tihle dva si naprostým právem přezdívají Best in the World.

Měsíční past (1988)

Chtěli tvůrci vážně natočit nejlepší vesmírný sci-fi všech dob nebo nejlepší sci-fi parodii všech dob ? Fakt nevim ale hodnotim to kladně. Jeden z nejpodivnějších filmů co jsem viděl.

Pařba na třetí (2013)

Vlčí smečka po třetí a opět skvělá. Kouzlo jedničky už se sice skoro vytratilo ale zas je tu na rozdíl od Bangkoku úplně nová zápletka, za kterou dávam i tu pátou hvězdu. Povedené zakončení trilogie.

Vrána (1994)

Bože jak já tenhle film zbožnuju. Úžasný Brandon Lee, temná atmosféra a skvělá vizuální stránka. Jeden z mích největších filmových zážitků a jeden z mích nejoblíbenějších filmů vůbec.

Práskač (2013)

Hodně příjemný překvapení. The Rock ukázal, že čím je horší zápasník, tím je lepší herec.

Útěk do divočiny (2007)

,, Vše co Chris říká musí být řečeno a já kvůli němu věřím, že vše co dělá musí být uděláno. Je to náš život. "

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

John Moore by se měl jít zahrabat a už nikdy nenatočit žádnej film. Po Max Paynovi to schytal bohužel i John McClane.