Potichu (2019)

Není co dodat. Inteligentní stresový příběh - A Quiet Place to není, ale film je lepší než Bird Box a hlavně je uvěřitelný. Nečekejte žádné Zombies: Den-D přichází, Noc oživlých mrtvol, Resident Evil, matka ! a jiné dětské horory. Tady jde o víc ....

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

Jo, jo, jo - tohle se povedlo. Film gradoval, až na posledních 10 minut - kvalita šla strmě dolů, naštěstí film skončil. Ale i tak musím dát 5*.

Dokonalost (2018)

Mezi 10 a 40 minutou fakt dobré. Vse okolo - NIC

Zaklínač (2019) (seriál)

Co to mělo být? Tak odfláklý seriál snad ani nejde natočit. Herci - :-). Jako parodie na fantasy - OK, ale vážně to snad nemohlo být myšleno.

Avengers: Infinity War (2018)

Jdu bohužel proti proudu. Velmi naivni, dětinské, bez humoru a napětí, předvídatelné. V 21.století mi příjde málo vytvořit film pouze na motivu mlácení v trikovem provedeni. Moc nechápu hodnocení

Mrazivá pomsta (2019)

Slabota - jedna hvězda navíc s úcty k Liamovi

Něsokrušimyj (2018)

Panzerkampfwagen IV se svým 75 mm kanonem ze 100 metrů by KV1 pohodlně zničil. Ach jo, a to jsem se na film tak těšil, škoda

Bitva o Moskvu (2016)

Nedávno jsem si pustil Osvobození od Ozerova a i když to byla propagandistická epopej, tak dle mého jsou to pořád nejlepší válečné ruské filmy. Kdyby dialogy byly lépe zvládnuté, bez toho politického-komunistického škváru, byly by naprosto skvělé. Tento snímek se jim ani v náznaku nepřiblížil

Escobar (2017)

Dlouho jsem nebyl tak zklamaný z očekávaného filmu jako v tomto případě. Seriálu Narcos nesahá ani po kotníky. Bohužel