Loki (2021) (seriál)

To se fakt nedalo - nejsem náctiletý

Le Mans '66 (2019)

Tak rozdíl v Le Mans 66 a Rivalové je jako oheň a voda. Le Mans je bohužel voda.

Mlčenlivý (1973)

Moje slabost pro italské, francouzské filmy 70 a 80 let udělala své. Atmosféra perfektní a herecký koncert v podání Lino Ventury - paráda

Armáda mrtvých (2021)

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Co k tomu dodat? Jediné co stálo za jednu hvězdu jsou kulisy, jinak hrůza.

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

První dva díly jsem přetrpěl, už jsem to chtěl vzdát,, ale potom to byla jízda a musel jsem dát 5*

Jako jed (1985)

Tak tenhle film mě dostal - depresivní - uf

Vzteklina (2018) (seriál)

Dokoukal jsem během jednoho týdne Vzteklinu a ZeroZeroZero a ten rozdíl je tak markantní, až jsem z toho sám překvapený. Vzteklina 78% ZeroZeroZero 38%

Nula nula nula (2020) (seriál)

Rychle napsat komentář po zhlédnutí, za pár hodin nebudu už vědět o čem film byl. k hereckým výkonům se ani nebudu vyjadřovat - hráli asi italští ochotníci. Napětí film absolutně postrádal, vše bylo jasné dopředu, žádné překvapení se nekonalo. Seriál se táhnul jak týden před výplatou, snad kromě prvních dvou dílů, potom to bylo stále dokola. Jediné co stálo za řeč byla kamera, ta byla luxusní. Absolutně nechápu zdejší hodnocení, ale na to jsem si zde již zvykl.