Kmotr (1972)

Nevím, možná je to tím, že jsem KMOTRA viděl až teď (2012), ale já z něj teda odvařenej moc nejsem. Dost mi vadili dějové skoky a spíš mi film připomínal seriál o pěti dílech než ucelený film. MARLON BRANDO a ROBERT DUVALL jsou perfektní, překvapivě mi zde neseděl AL PACINO.

Méďa (2012)

DEATH TO MING !!!

Faktor strachu (2001) (pořad)

Co soutěžící to vymaštěnej idiot vzhled vz. 90210, co soutěž to nechuťárna nebo hovadina, co moderátor to americkej "keep smiling". Ze zásady přepínám, protože mě serou americký sebevědomě-patriotický žvásty.

Útěk z MS-1 (2012)

Líbilo se a moc. Určitě se najdou filmy, co si 4* zaslouží víc, ale tenhle byl zkrátka opravdu zábavný, utekl jako voda a ústřední dvojice má něco do sebe. P. S. Úvodní honička na motorce svou kvalitou renderu nejednomu připomene znělku BESIPU :-).

Crash (2004)

Přespříliš vyumělkované a rádoby "hluboké". Uzívaná shitárna, kde celou dobu čekáte na nějakou zajímavou pointu a ta nepřichází. Nezajímavé charaktery, nudný scénář, ubohé herecké výkony. THE RAID ve mě vytřískal víc emocí než tohle "USA DRAMA PODLE USA ŠABLONY". Rádoby AMORES PEROS.

Zátah: Vykoupení (2011)

Souboje jsou v tomhle filmečku bezkonkurenční. Vo tom žádná. Ale že mě tahle vymlacovačka přiměje strachovat se o životy hlavních hrdinů, když o tom hlavním vím jen, že je muslim, dělá u policie a umí se rvát, to jsem nečekal. Zajímavé je to hlavně proto, že se mi to už asi tak 10 let nestalo u žádného filmu.

Tekken (2010)

Totálně vyj*baná story, ucházející/neohromující animace, málo postav z TEKKENa a blbě zvolená hlavní hrdinka. Ani jako fanda nemůžu jít nad dvě. Pokud můžu doporučit, pusťte si film v japonštině bez titulků, vaše představivost vám dokáže vytvořit lepší příběh. P.S. Pořád je ale asi tak o 600 hvězd nad TEKKENem filmovým.