Fallout: Nuka Break (2011)

Jako fanda fláknu 4 bez skrupulí, protože tohle má všechno, co má FALLOUT mít. A na to za jaký směšný peníz je to natočené (tuším, že 30 tisíc $ všech 7 dílů) je to všechno od efektů přes vizuál po hudbu přeparádní !

Fallout: Nuka Break (2011) (seriál)

Aneb jak za malý (ve srovnání s HOLLYWOODEM vlastně za žádný) prachy natočit KVALITNÍ seriál s parádním vizuálem. A hlavně je to FALLOUT !

M*A*S*H (1972) (seriál)

Jediný seriál, který se vyrovnává THE SIMPSONS v tom, že se na něj dá koukat pořád do zblbnutí. Tuším, že v našich televizích se točí dokola snad už 15 let. Zaručeně vždy zlepší náladu.

Terra Nova (2011) (seriál)

PILOT jsem celkem zhltl, i když je rodina maximálně nesympatická - hlavně ten jejich kluk. Nějak ale nechápu scénáristy, když největší trumf (kdo nakreslil záhadné piktogramy) odhalí hned v prvním díle :rollseyes: Uvidíme dál, jestli to bude military SCI-FI nebo řešení rodiných problémů. Půlka tý rodiny by měla umřít tak do šestýho dílu, jestli chtějí udržet moji pozornost (ale jak tak čtu komentáře tak se to asi nestane).

Hněv Titánů (2012)

O ději se nedá mluvit, vizuálně je to SPROSTÁ VYKRÁDAČKA hry GOD OF WAR I-III, kterážto je ovšem minimálně 4x delší, 100x nápaditější a je 1000x epičtější. Zajímavé je, že původní titány si dodnes pamatuju nazpaměť, ale z prvního dílu rebootu (který jsem viděl před rokem) si nepamatuju lautr nic.

Tintinova dobrodružství (2011)

Na Tintinovi jsem ulítával jako malej kluk a popravdě už si nedokážu vzpomenout zda jsem ho četl, nebo viděl kreslený seriál který v současné době (2011-2012) běží na ČT2. Steven Spielberg dokázal tuhle látku, která je díky charakteristické kresbě v podstatě nepřeveditelná na filmové plátno, s citem zpracovat, opatřit jí slušivý a neurážlivý CGI kabátek a udělat z ní natřískanou dobrodružnou jízdu u které jsem si připadal zase jako 12-ti letý kluk při četbě Rychlých Šípů. MY CUP OF TEA. Jediná výtka (31. 5. 2012) : Kde je druhý díl ?

Vyměřený čas (2011)

Nádherně "nastavené zrcadlo" (přísahal jsem sám sobě, že tohle slovní spojení nikdy nepoužiju) dnešní společnosti, protože každý si jistě dokáže spočítat kolik ho právě vydělané peníze stály času a který 99% z nás muselo strávit v nějaký pakárně, která je vůbec nebaví. A budeme to muset dělat už jen do konce života. A to jen proto aby člověk mohl žít ze dne na den. Jediný rozdíl mezi naším světem a světem filmu je v tom, že mi nevíme kdy nás to švihne, v čemž tkví jistá spravedlnost. Nedivil bych se, kdyby někde seděl nějakej 80ti letej páprda před obrovskou mapou "s tokem peněz" a sípavičným hlasem šeptal do telefonu - peníze jsou ve špatném sektoru, v Etiopii nemají co dělat.

Šéfové na zabití (2011)

Takové nijaké - SPACEY, ANISTON a FARRELL jsou úžasní, ale scénář je příliš jednoduchý, trio hlavních hrdinů nezajímavé a jak tady napsal kOCOUR šlo z toho zkrátka vytřískat víc. P.S. FARELL krutě nevyužit.

Trable prcka Binka (1994) odpad!

Bezkonkurenční hovadina. Největší problém s tímhle filmem mám, že je to jednak rip-off HOME ALONE, THE THREE STOOGIES a já nevím čeho všeho ještě a druhak, že na komedii to N E N Í V Ů B E C V T I P N É. Ale ani trošku. Teda pokud nehledáte zábavu v tom, že někdo dostane tvrdým předmětem přes koule, nebo v té hrozné scéně kdy BiNK koule mačká jednomu z únosců. WTF ? Vážně tohle dali do dětského filmu ?

Prosíme přetočte (2008)

Dobrej filmek, upřímě jsem se pobavil, jen mě opravdu štve po stoosmdesáté omýlané klišé - někdo chce něco sbourat a místní se proti tomu postaví. Jinak "ošvédovaný" GHOSTBUSTERS neměli chybu.