Lucas87

Lucas87

Lukáš Polcer

okres Vsetín

• 17.2.2011  22:07
    Pád Berlínské zdi (TV film) (2009)

Propracovaný dokument, zachycuje jak se lidem podařilo zajímavě uprchnout z východního bloku. Použité efekty dokreslují vyprávění.

• 17.2.2011  10:03

Skvělý válečný film z roku 1968, následující boje v Itálii jsou taky provedeny skvěle. Legenda na kterou se dá dívat.

• 15.2.2011  10:22

Velice věrné zobrazení, surovým způsobem havárie a jejich následků. Sledujete hodinu a půl podrobně jak probíhala likvidace a zapečetění reaktoru. Tenhle strašák tu bude pro mnohé budoucí generace.

• 14.2.2011  15:15
    Černobyl - nultá hodina (TV film) (2004)

Hrané dokumenty jsou nejlepší, a tento je opravdu vynikající. Je smutné, že tato katastrofa kvůli aroganci postihla svět. Nevím proč, ale tohle smutné místo chci v budoucnu navštívit.

• 13.2.2011  16:20

Tento film mě velice překvapil, většina filmů ruské produkce před rokem 1989 byly ovlivněné komunistickou propagandou nebo se jednalo o průměrné filmy, ale u tohoto je velká změna 2 hodiny děje vám přijdou jako 20 minut je to poutavý film, ke kterému se rád vrátím kdykoliv. Proto ho doporučuji... !!

• 9.2.2011  20:23

Jedna z perel poválečné kinematografie, obohacená o dobové záběry a projevy.

• 9.2.2011  17:22
    Válečníci (TV film) (1999)

Tohle si vynutilo můj čas, protože tam hraje Damian Lewis a taky, že se jedná o Bosnu, celá bývalá Jugoslávie není tak daleko od nás, a tuto válku jsme vnímali v televizi jako děti. Rozhodně tento film jde cítit autentičnosti a díky němu se mi rozvinul přehled o této občanské válce.

• 8.2.2011  09:57
    Náš vůdce (2008)

Velice dobrý film o tom jak se může nechat skupina zmanipulovat :)

• 8.2.2011  06:32
    Bojiště (1949)

Překvapilo mě to kvalitním zpracováním, a to je točeno jen 4 roky po válce

• 7.2.2011  19:16

Nádherný film, stejně starý jako já.. a ten záblesk atomové pumy je něco neskutečného

• 6.2.2011  17:58

Belmondo je prostě fajn..

• 6.2.2011  10:36
    Stauffenberg (TV film) (2004)

O dost lepší jak Valkýra s Tomem Cruisem :)

• 5.2.2011  19:19

Luxusní válečný kousek _) Sud to rozepsal dobře.

• 5.2.2011  15:28

Více než skvělý film o německé okupaci Holandska v zimě roku 1945 pohledem malého chlapce..

• 5.2.2011  13:20

Tento televizní film, vykresluje život ocelového muže Británie, škoda, že Winston nebyl premiérem dříve, rozhodně tvrdý opak Chamberleina. K tomuto filmu se budu rád vracet...

• 4.2.2011  19:43
    Zlom (1970)

Filmů z německých,japonských zajateckých táborů je dost, tento je ze skotského zajateckého tábora pro příslušníky Kriegsmarine,Luftwaffe přičemž můžeme sledovat napínavé drama o útěku 28 mužů z kriegsmarine, je to o souboji irského kapitána s tím německým od kriegsmarine. Rozhodně se jedná o film, který lze doporučit.

• 4.2.2011  16:15

Film vypráví o Kubánské krizi, je to drama, kde si uvědomujeme jak málo stačilo k 3. světové válce díky rozmístění sovětských raket na Kubě. Lidstvo bylo krok o totální jaderné války... Tento film řadím mezi ty kvalitní, proto plná palba hvězd.

• 4.2.2011  11:15

Život Johna Raba je hodně zajímavý, a tento film ho vykresluje povedeně. Útoky japonských Zer jsou taky fascinující, lituji ty co si to pustí a čekají jen samé popravy nebo akci. Ten kdo neví kdo byl John Rab, nezná historii těžko může pochopit poselství tohoto filmu.. např. pekas, jafuska ,ruhebitte2010 komentáře od těchto uživatelů jsou jasným důkazem, ti co tomuto filmu dali hodnocení "odpad", tomu odpovídají jejich znalosti, inteligence, snad jako odpad společnosti něco dokáží oni sami. Když někdo si pustí novinku jen proto, že je to novinka, a nemá páru o historii tak ten film nemůže mít pro ně přínos.

• 2.2.2011  23:21

Mě hrané dokumenty nevadí, tenhle je celkem napínavý, konec války vždy sebou nese nějaké tajemství jak na souši, na vodě :) A mezi jednu záhadu bude patřit i tato ponorka.

• 2.2.2011  19:40
    Záblesk (1992)

Skvělé špionážní drama z druhé světové války s nádechem romantiky.

• 2.2.2011  13:25

Báječný válečný film, Steve McQueen je skvělý :)

• 3.11.2019  15:29

K filmům natočeným podle her mám určité předsudky a nejsem fanatik do rychle a zběsile. Takže jsem myslel, že tomu nedám více jak tři hvězdy a.....hm omyl 4* :-)

• 19.9.2019  21:39
    Na týden záložákem (TV pořad) (2018)

Ten Martin je sympaťák :-)

• 11.8.2019  08:18

Velice mile jsem byl překvapen :-)

• 4.8.2019  21:10
    Extrakt (2009)

Fakt dobrej úlet na odreagování. Mila Kunis, Ben Affleck a Jason Bateman už kvůli tomuto hereckému obsazení to stojí za zhlédnutí.

• 24.7.2019  17:52

Zajímavý dokument z oblasti potravinářského průmyslu, co nabízí mnoho různých pohledů z různých částí světa.

• 23.7.2019  20:03

Vynikající zpracování a pěkné animace.

• 20.7.2019  20:47

Je to Béčko, ale dá se u toho zasmát. Bavil jsem se dobře.

• 14.7.2019  17:26

Na tyto dokumentární filmy se dokážu dívat znova a znova, pokaždé se něco nového o konzumním způsobu života dozvím. Pozn: sere mě u telefonu, kurvítko v podobě uživatelsky nevyměnitelné baterie. Je to humus!

• 23.6.2019  17:32
    Volyň (2016)

Zkurvení banderovci a potomci téhle pakáže pinglujou v mikrobusech do německých montoven na našem území tam a zpět z té své svobodné Ukrajiny.