Lucas87

okres Vsetín

1 7 8 9 10 11 12 13 17 25 33
    • 27.12.2014  10:38
    Interview (2014)

Hodnocení filmu 50% max, protože to není nic zázračného i když se u toho zasmějete místy. Tak amící natočte něco o tom svém režimu ať se taky pobavíme. U vás se taky střídají republikáni nebo demokrati, kterým kampaň platí zbrojní nebo bankovní lobby, stejně tak v případě prezidenta. V KLDR se možná moc dědí jen z otce na syna, ale "vůdce" aspoň nikoho nemusí poslouchat ze zákulisí jako americký prezident. Prostě zrovna tahle americká komedie nepřispěje k oteplení vztahu mezi oběma zeměmi.

• 21.12.2014  08:37
    Záhada jménem Diesel (TV film) (2010)

Velice skvělý dokumentární film o vynálezci vznětového motoru. Mohu doporučit, hrané scénky mě velice zaujaly. Ten co hraje Diesla tak vypadá velice povedeně. I komentář je velice super, no hodnotím naplno.

• 20.12.2014  13:01
    Fair Play (2014)

Zajímavý film, konečně něco z dob komunistického Československa co vás přitáhne do děje. Tenhle film není jako většina toho natočeného odpadu z tohoto období po roce 1989.

• 6.12.2014  10:22
    Lucy (2014)

Film mě zaujal a překvapilo mě nízké hodnocení zde.

• 5.12.2014  16:01
    Mizera (1994)

Narazil jsem na to náhodou a je to fakt super komedie :)

• 24.11.2014  09:36

Náramně jsem se bavil je to milé a úsměvné :)

• 23.11.2014  09:23
    Vejška (2014)

Další dementní pokračování o sprejování, hulení. Mádl ze sebe dělal většího k..ta než v gymplu. Hudba se dala, a Krausovy hlášky neměly chybu. Z posledního záběru na renderovaný New York to bude mít asi zase pokračování. Nové české filmy jsou strašné braky, jsem zvědavý kolik jednoduchých začalo díky tomuto filmu sprejovat fasády. Ta stopáž je fakt otřesně krátká a divně zaříznutá.

• 23.11.2014  09:20
    Gympl (2007)

Hudba dobrá, jinak je to taková sračka jako většina nových českých filmů. Ten hulič a jeho řešení roztažnosti mostu je fakt super !

• 4.11.2014  08:42

Zatloukat, Zatloukat, a zatloukat....(http://www.youtube.com/watch?v=AdanvYsScXc). Toto video mě přinutilo se na to podívat.

• 18.10.2014  21:44

Ke zpracování nemám slov, ovšem pořád je pro mě Mandela velice kontroverzní osoba.

• 1.10.2014  17:21
    Kozoroh 1 (1977)

Vzpomněl jsem si na to fiktivní přistání na Měsíci :)

• 25.9.2014  13:24
    Velká krize (TV film) (2011)

Pro někoho koho moc nezajímá ekonomika to musí být odpad, když slyší Lehman, Goldman Sachs... atd... Srandovní sledovat jak se ministr financí snaží vykoupit dluh komerčních bank vytištěnými penězi.

• 11.9.2014  17:07
    Válečná generace (TV film) (2013)

Velice zajímavý příběh a dost jsem to hltal. Zároveň mi stačí si to pustit jednou za rok. To německé vyprávění se mi líbilo, tohle vidět v originálu se mi prostě vyplatilo. Nejvíce mě zaujala postava Grety a Friedhelem.

• 14.7.2014  13:05
    Jan Hus (1954)

Musím říct, že zpracování se mi velice líbilo. Postava Hrušinského pobavila. Líbí se mi kulisy, které můžeme vidět i v jiných legendárních filmech jako Dařbuján atd.. Film podle mého názoru ukazuje církev jaká byla. Tohle by se mohlo pustit i v dějepise.

• 3.6.2014  12:12
    Falcone (TV film) (1999)

Úžasný film o dvou skvělých lidech a vlastně nejen o nich. Film vypráví příběh několika statečných, kteří se postavili sicilské mafii.

• 25.3.2014  07:55

Takže jako správný milovník road movie, jsem šel do kina na trabanty, jelikož čekat na okamžik, než to bude na netu se mi nechtělo. Na začátku vkusná reklama na trabant, kterou jsem znal již dříve z Youtube neměla před filmem chybu :D Musím uznat, že mě bavily ty vtipné hlášky těch poláku a toho slováka. V tomto filmu byly opravdu zajímavé vtipné momenty (např. sprinty na solné pláni, jízda po pláži a následné vyproštění aut před přílivem), opilecká scéna fajn, jízda po mostě smrti se mi taky líbila. Pěkný záběr byl i na to vrakoviště lokomotiv a vlaků. Ten silný vítr to byl pěkný fučák, až jsem se divil, že to neodfuklo ty trabanty, srandovní byl jezdec na té Javě v tom silném větru. Nákup benzínu skrz domorodého překupníka byla šupa scéna, pak třeba ta v nemocnici a následné zázračné uzdravení. Super bylo jak poláci bouchli motor a místnímu vysvětlovali, ať motor vytáhne z auta a polechtá ho svářečkou:) Poté scéně nárazu do sloupu červeno-oranžové puzzle to se taky povedlo. Ale přesto již po prvních dvaceti minutách jsem cítil, že pořadí je takové 1. místo Afrika 2. Jižní Amerika 3. Asie, u mě je prostě na špici Trabantem napříč Afrikou. Když jsem sledoval trailer a průběžné informace na FB, čekal jsem 110% film, ale objektivně to tak je na 90%. Tu scénu jak si oplachujou koule v řece mohli klidně vypustit. Pokud měli přes 480 hodin filmového materiálu tak ta stopáž mohla být delší, jsem si připadal jako bych sledoval film a poskakoval v něm po určitých časových úsecích a ten děj mezi tím jako by mi chyběl. Musím uznat, že tyhle trabantky jsou inspirativní a nutí vás zamyslet se nad tím, jaké to je vypnout z každodenního života a užívat si jízdu napříč kontinentem a poznávat různé kultury.

• 9.3.2014  09:33

Scorsese a Dicaprio tahle spolupráce vždy vede k super filmu. Pokud přidáte Margot Robbie a zamícháte, máte skvělý filmový drink co vám vystačí celé tři hodiny.

• 11.2.2014  16:29

2 hvězdy za dvě hlavní tváře, jinak to bylo otřesné....

• 7.2.2014  09:41
    Mafiánovi (2013)

Bylo to lehlé a místy komické, velice mě pobavily ty děcka, žena v supermarketu a závěr byl taky srandovní.

• 16.1.2014  15:48
    Machři 2 (2013)

Velice průměrná komedie, které dávám pouze tři hvězdy, protože mě nadchly některé scény jako ta s pneumatikou, s tím strojem na zmrzlinu, skok Kevina Jamese do vody a také s tím sobem (i když ta byla jak směšná tak i trapná).

• 11.1.2014  12:21
    Pán Domu (2005)

Mě se to líbilo hromada tupých holek a kamenný texaský ranger. Ovšem komedie to není nic pro Tommyho Lee Jonese :)

• 8.1.2014  21:38
    Stalingrad (2013)

Na Stalingrad jsem se opravdu těšil. Bohužel to je strašný film, jinak se to nedá nazvat. Vůbec bych nečekal, takovou filmovou pohádku ze Stalingradu od někoho, kdo stojí za takovým filmem jako je 9. rota Opravdu jsem si pustil správný film? Na začátku zavalení pod troskami někde v Tokiu a mluví s nimi nějaký ruský záchranář. Dále mě na tomto hrdinském eposu opravdu překvapila ta scéna, kdy hromada hořících ruských vojáků běží pod německé kulomety pomalu maraton, to byla scéna jak někde z hororu, kde hořící postavy utíkají více než pár metrů jako šílení pronásledovatelé. Všichni hoří, běží jako střelení a ještě, že za běhu střílejí ze samopalu do řad zakopaných Němců. Ten suchý příběh spíš urazí, než zaujme, 5-8 vojáků drží barák a drtí Němce jako o život. Přežijí tankový útok na rozpadlý barák, opravdu je to slabý film a na rozdíl od těch z dob SSSR je plný počítačových efektů, které mě díky nudnému příběhy vůbec neokouzlily. Nad vodou to lehce drží jen Kretschmann. Prostě pokud chcete příběh šáhněte po Stalingradu z roku 1993.

• 5.1.2014  12:59
    Dave (1993)

Velice příjemná oddychovka.... možná průměrný film, ovšem mě se líbil.

• 31.12.2013  11:40
    Slavné dny (TV pořad) (2010)

To nejlepší na Stream.cz

• 26.12.2013  19:30

Zvláštní a mě se to líbilo :) I když film nezachycuje znásilňování vojáky Rudé armády a taky zobrazuje návštěvu Berlína samotným Stalinem, která se nestala.

• 26.12.2013  19:30

• 26.12.2013  13:26

I přes některé nedostatky, mám tento film rád především svou surovostí hned na úvod.

• 26.12.2013  10:50
    Český sen (2004)

Líbí se mi poselství filmu, jasně ukazuje jaká jsme konzumní společnost a jak nás marketing dokáže zblbnout. Fakt odvážnej projekt. Ty nadávky ze strany "zákazníků" bych pochopil ovšem, ne to násilí a rozbití okna auta.

• 26.12.2013  10:49
    Eso es (1982)

Belmondo co si dělá srandu z nacistického režimu, Hitlera a jeho sestry. K tomu skvělá zápletka s jeho starým kamarádem z předchozí války za účasti židovské rodiny, z toho filmu dělá příjemný filmový zážitek.

• 25.12.2013  14:19
    Sex a Lucía (2001)

Nuda, snadno u toho usnete i odpoledne. Jedině co stojí za to, je odhalení oblečení Paz Vega.

1 7 8 9 10 11 12 13 17 25 33