• Válečný

Volyň (2016)

Zkurvení banderovci a potomci téhle pakáže pinglujou v mikrobusech do německých montoven na našem území tam a zpět z té své svobodné Ukrajiny.

Pokušení (2009)

Dobrá psychopatka ta Amanda....

Události Luďka Staňka (2018) (pořad) odpad!

Jednou za týden se dalo na vepříka podívat, ale vidět to každý den? Sorry jako!...ale ten Mall TV měl naději být něco lepšího jako Stream.cz, takže akorát ten Gebrian to tam drží nad vodou a to je důvod proč tam zajít.

9. duben (2015)

Takových filmů není mnoho ze severu během nástupu okupace nebo z jejího průběhu. Tento film nemá moc bojových scén, ale ten děj filmu vás naprosto dokonale pohltí. Ten zvuk větru, šumícího listí, zrychleného dechu a ta atmosféra plná napětí, stresu a strachu. To je přesně to co umí filmařina ze severu zachytit naprosto perfektně.

Ukrajina v ohni (2016)

Ukrajina je bohatá, akorát oligarchové žijí na úkor obyčejných ukrajinců. Bohužel pak nám tahle chátra cestuje v minibusech po Evropě a dělá bordel na ubytovnách, protože mají zemi v rozkladu a raději pracovně z ní utečou.

Garáž (2017) (pořad)

Dobrá kopie TopGearu.

Bohemian Rhapsody (2018)

Rami Malek podal opravdu excelentní výkon. Trailer už napovídal, že to bude skvost. Po zhlédnutí tomu nelze dát jinak než za plný počet hvězd.