Lucas87

Lucas87

Lukáš Polcer

okres Vsetín

• 18.8.2015  15:42

Prostě skvělá francouzská komedie :)

• 17.8.2015  07:21

Tohle mě naprosto divácky potěšilo. Tenhle starý a zkysnutý Clint Eeastwood jako v Gran Torinu neměl chybu. I jeho talentovaná dcera :) Ten Timberlake mi tam moc neseděl.

• 24.7.2015  16:09

Tak slabší komedie, kterou táhne Vince. Bylo tam fakt pár okamžiků kdy sem se hlasitě zasmál.

• 5.7.2015  15:19

Musím říct, že se mi to fakt líbilo. Ten pohled na ty řidiče a na vojáky na místě spolujezdce do toho ta hudba. Německý velitel mi přišel, že má dost slovanské rysy. Jinak nic tak hnusného jsem neviděl, než ty repliky německých tanků tigrů na podvozcích T-34. Líbilo se mi, že se to bylo zasazeno do oblasti bojů v Jugoslávii.

• 14.6.2015  19:51
    A dost! (TV pořad) (2012)

Ten Tuna je fakt šašek to je děs. No ostatně skvěle zapadne mezi ty ostatní ze streamu myslím ty dementy.

• 14.6.2015  15:54
    Bounty (1984)

Anthony Hopkins byl v tomto filmu sympaťák ačkoliv hrál tvrdého anglána a Mel Gibson mě taky zaujal. Tenhle příběh je fakt fascinující....

• 16.5.2015  12:42
    Město 44 (2014)

No trailer mě utvrdil, že tento film bude pecka a na který se musí jít do kina. Po shlédnutí jsem měl smíšené pocity a za začátku to povstání byla taková romance s tím tancem v dešti kulek. Na druhou stranu scény s matkou a bratrem Stefana, scéna s tankem Panther nebo scéna na hřbitově s malým klukem co lezl na strom ve mě zanechaly silné pocity. Dám tomu tři hvězdy ačkoliv jsem od toho čekal daleko více, jo abych nezapomněl místy mi neseděla hudba. Ta scéna s říčním ostrovem na začátku a na konci taky povedená. Nebo gesto německého zajatce vůči Stefanovi. Hlavně ten konec s běžícími titulky spolu s přeměnou hořící Varšavy na moderní centrum ze současnosti mě na konci zaujala.

• 8.5.2015  19:12
    Odpojit (2012)

Tenhle film mě fakt dostal a ani mi nepřišlo, že má dvě hodiny. To propojení příběhů různých osob a téma důvěra na internetu jsou fakt silnými základy spolu s hereckým obsazením. 5* bez kompromisu...

• 5.5.2015  20:19

Tak filmy s Wilsone mám rád a Jennifer Aniston v roli terapeutky vypadala jako strašná raketa. Některé scény byly velice komické, hlavně s těmi údery v restauraci. Mě se to líbilo a zanechalo to ve mě pocity tak na 3,5*.

• 5.5.2015  20:17

Potvrdilo se co má velkou reklamu, stojí za nic. I když scéna s vrtulníkem či kluzákem byla milá. Hudba od Ellie Goulding to krásně podbarvila.

• 27.4.2015  11:25

Nádherný film a zároveň i smutný. Russel Crowe mě mile překvapil.

• 15.4.2015  17:12

Užíval jsem si scény s matkou a Marii. Také ten cirkus ke konci mě docela bavil. Filmu jsem dal 4* ačkoliv, spíš to pocitově vnímám na tři.

• 13.4.2015  12:04

Nejlepší joke byl Kingsmanův muž a princezna ve vězení :)

• 12.4.2015  11:38
    Hon (2012)

Silný film o tom jak stačí málo a z vašeho života se stane peklo. Po tomhle jistě pracovat ve školce snad nebude raději chtít. Silné scény jsou asi dvě ta s tím psem a v obchodě.

• 2.4.2015  17:52
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Malý Pitaval nebo komunistický Major Zeman mě bavil více. Toto je trapný český pokus o kriminálku Miami :) Ten Stropnický je totalní herecká nula a toho mohla obsadit jen stupidní TV Nova.

• 31.3.2015  11:56
    Nevědomí (2013)

Efekty a hudba prostě bomba scifi :)

• 31.3.2015  07:46
    Pašerák (2014)

Hrozná sračka, 1* za advokátku. Komedie? čumět na týpka co 10 dní zadržuje sraní, není moc zábavné.

• 26.3.2015  10:23
    Interstellar (2014)

Nejvíce se mi líbila scéna s dronem a taky šílený Matt Damon :)

• 16.3.2015  12:57
    Zmizelá (2014)

Stručně čekal jsem od toho více :)

• 7.3.2015  09:22
    Divočina (2014)

Ženská verze útěku do divočiny? No musím říct, že Reese mě uchvátila a hlavně ten flashback na servírku :)

• 5.3.2015  12:23

Moc příjemné bylo seznámení Stephena a jeho ženy Jane. Takže tu první polovinu filmu jsem si užil nejvíce a taky ke konci ta jeho ošetřovatelka byla více sympatická než jeho žena, která už ani náznakem nebyla silná osoba.

• 3.3.2015  20:26
    Focus (2015)

Mě se nejvíce líbila ta první polovina filmu :) Samozřejmě rajda Margot a Will bylo asi to co mě k tomu filmu dotáhlo do kina.

• 3.3.2015  09:00
    Rivalové (2013)

Ten film je dechberoucí zážitek !!!

• 28.2.2015  11:34

Dlouho jsem tento dokument měl v záložkách a konečně jsem ho našel díky facebooku, kde ho někde nasdílel. Vůbec mě nenapadlo ho hledat pod slovenským názvem. Je šílené jak se na světě plýtvá potravinami i zdroji. Moc výborný dokument, ani mě tak moc nešokoval, protože o tomto světě si myslím dávno své.

• 24.2.2015  22:41
    Nezlomný (2014)

No Angelina mě překvapila to musím uznat. I přesto bych byl pro jednotnou dějovou linii, ty flashbacky na začátku nic pro mě :) Jinak je to film o zajímavé osobnosti který se bohužel nedočkal premiéry svého filmu. Výborný soundtrack od Coldplay!

• 20.2.2015  09:22

Clintu Eastwoodovi se podařilo natočit zajímavý film o americkém žoldákovi z Iráku co zkrátka uměl střílet z pušky. Paradoxem je, že ho vlastně ta válka v Iráku zabila jiným způsobem než mohl očekávat, skrze pomatence na americké půdě.

• 10.2.2015  14:34
    Kód Enigmy (2014)

Tak tohle po dlouhé době film co stojí fakt za to :) Alan Turing byl fakt borec !!!

• 10.1.2015  20:57

Zajímavý dokument o psychopatech, antidepresivech, empatii, sociálních sítích v souvislosti s finanční krizí. Řeší tu otázky o morálce ? atd... Akorát ten Havel to kazí :/

• 4.1.2015  13:10
    Černá ovce (2004)

Tuhle slátaninu zachránil jen Macaulay Culkin :)

• 27.12.2014  10:38
    Interview (2014)

Hodnocení filmu 50% max, protože to není nic zázračného i když se u toho zasmějete místy. Tak amící natočte něco o tom svém režimu ať se taky pobavíme. U vás se taky střídají republikáni nebo demokrati, kterým kampaň platí zbrojní nebo bankovní lobby, stejně tak v případě prezidenta. V KLDR se možná moc dědí jen z otce na syna, ale "vůdce" aspoň nikoho nemusí poslouchat ze zákulisí jako americký prezident. Prostě zrovna tahle americká komedie nepřispěje k oteplení vztahu mezi oběma zeměmi.