• Válečný

Snowden (2016)

Vynikající filmeček.

Restart života (2014) (pořad) odpad!

Vrbasová a Černá....kdyby netočily hovna, tak by je musely sbírat někde v pražském parku.

Táta je doma (2015)

Skvělá komedie! Moc jsem se bavil! Nejlepší scéna s motorkou.

Teorie spiknutí (2015) (pořad) odpad!

Ten Bouček je odpad! ta jeho nová řada Hoax je fakt k smíchu.

Zvláštní vyšetřování (2016) (seriál) odpad!

Sabina Slonková je zapšklá ubožačka co kope do Babiše, protože jí vykopl z Mafry a Zemana, stejně jako ostatní retardi ze Seznamu, Streamu. Ti dva moc čumí na kriminálku Miami a snaží se vytvořit nějaký hovno pořad, aby měli příjem z reklamy. Ta hudba z toho dělá drsnou kriminálku. Navíc se stydí zapnout diskuzi k těm svým detektivkám a je opravdu zábavné jak nemají zapnuté číslo o počtu zhlédnutí. Ti dva jsou na úrovni toho odpadu Šídla. Holt v Praze žijí jiné životy a snaží se to venkovu vmést do ksichtu.

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Vždy jsem Novotného bral jako béčkové baviče. Díky tomuto dokumentu jsem doposud netušil že jeho syn je takové prase nejen vzhledem ale i charakterem. Ten jeho otec potom infarktu snad už nevnímá realitu, že se tomu jeho vyprávění tak směje jak idiot. No až se jednoho dne dočtu, že má Pavlík kulku v palici tak se nebudu ničemu divit.

Co jsme komu udělali? (2014)

Některé scény byly fajn, ale na 4* to fakt nevidím. Komedie o tom jak je Francie v prdeli, mě tedy moc neoslovila.

Co dokáže lež (2016) (TV film) odpad!

Neskutečná porce hoven! a ta gay buzna Janda to byla opravdu třešnička na dortu sraček.