• Válečný

Jsem agent (2002)

Je to tak na 3*.....ale já se u toho bavil prostě.

Povinně nezadaný (2010)

Příjemná oddychovka.... u které mi utekl příjemně čas. Podle zdejšího hodnocení jsem čekal, že to bude brak. Omyl! Minimálně kvůli těm pěkným němkám Anna Fischer, Sina Tkotsch, Simone Hanselmann a Nina Gummich si to musíte pustit.

Památkáři (2014)

Film nebyl špatný. Jen můj dojem byl...my američani jsme zachránci, němci barbaři a rusové zloději. Přitom spousta amerických vojáků si taky nakradla a než se to dostalo k původním majitelům (dědicům či muzeím) taky to trvalo klidně i půl století. Damon a Cloney jsou asi ti co to nejvíce táhnou.

Přizdis*áči (2011)

Dobře ujetá komedie! Já se u těch dementů docela zasmál.

Brexit: The Movie (2016)

EU je mrtvý projekt. Elita bláznů jednu ekonomiku brzdí a další dotuje. Jak může asi naplnit svůj cíl a stát se nejvíce konkurenceschopnou ekonomikou světa? Tento dokument mě zaujal. Protože v rámci hledání zdrojů k psaní bakalářské práce o konkurenceshopnosti ČR jsem se něco k tomuto tématu načetl. Online zde: https://www.youtube.com/watch?v=1ZUVH2ouaCY

Chappie (2015)

Nechápu to slabé hodnocení. Z mého pohledu naprosto výborný film co má po celou dobu stejnou dávku šťávy.

Našrot (2013)

SUPER komedie!!! Nasmál jsem se u toho mrtě.

Pixely (2015)

Adam Sandler a Kevin James a k tomu hry z 80tek jako Pacman. Tohle je slušnej úlet u kterýho čas příjemně a rychle uteče. Takže tomu dávám 4*.