Weird City (2019) (seriál)

Nekolik dobrejc napadu, hodne ujetejch napadu, ale cele to provedeni strasne kulha na obe nohy, coz je dost skoda. Doufal jsem v nastupce meho oblibeneho Man Seeking Woman. Tady to nijak zvlast nevyslo, kdyz je citi, ze tvurci i obsazeni by hodne chteli.

Přátelé z výšky (2017) (seriál)

OK. Tohle je serial o nesympatickejch lidech na prahu ctyricitky, ktery se nebere moc servitky. Neni to komedie, i kdyz se tam obcas humor najde. Jestli to tady nekdo povazuje za sitcom, ktery se snazi navazat na klasiky, tak je uplne mimo. Tohle je proste middle-age drama, ktery by samozrejme (po prvni serii) mohlo byt lepsi, ale je dost uprimny a co si budem povidat. V momente, kdy pulka manzelstvi konci rozvodem a to jen proto, ze velka cast ty druhy pulky se to snazi nejak spravit nebo uhrat. Neni to vesely a ani romanticky a ni nema byt. O trosku lip na me pusobily podobny serialy jako Togetherness nebo Married, kde hlavni roli ma Nat Faxon btw. Ale tohle proste asi nikdy nebudou dila pro mlady lidi a tady je fajn, ze se to mladymu publiku ani nijak zvlast nesnazi priblizit. Vic humoru by tomu prospelo a naopak min Keeganovych humornych kreaci (tady mi to proste nesedi nejak). EDIT: Druhe serie o dost zabavnejsi hlavne kvuli absurdite vztahu vsech zucastnenych, takze i o dost koukatelnejsi.

Sorry for Your Loss (2018) (seriál)

Asi nejlepsi herecky vykon Elizabeth Olsen a mozna nejlepsi ztvarneni daneho tematu. Kdo se nekdy musel vyrovnavat s nahlou ztratou nekoho blizkeho, tak to velmi oceni, i kdyz to asi nebude uplne lehka podivana.

Raubíř Ralf a internet (2018)

Zabavnejsi, nez prvni dil, o trosku plossi na druhou stranu. Ale stejne. Ponauceni na konec (nejen) pro deti hodne nenasilne a povedene. Porad slusne ctyri. Jedna z nejlepsich nepixarovskych pixarovek, i kdyz porad Disney samozrejme. A body navic za potitulkovou scenu.

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Hvezda navic za koncept (i kdyz samozrejme o zadnou novinku nejde). Stejne jako u interaktivnich her tohle muselo dat docela praci a stejne jako u nich jsou ty moznosti vlastne dost omezene, i kdyz tady se vraceni zpatky je soucasti pribehu. Ale porad je to berlicka. Kazdopadne to stejne stoji a pada na pribehu a ten opravdu je spis slabsi. Pomrkavani na divaka a bojova scena me ale uprimne rozesmala, kdyz uz nic. Zkousim to jet ve zrychlenym modu podruhe, ale nevim, jestli je to neco k cemu se moc lidi bude vracet. U her je to trosku jine. PS: Zasadne nesouhlasim s tim, ze Ddavid Cage to dela podobne blbe. Minimalne u Heavy Rain a hlavne Detroit byly scenare o dost kosatejsi. I kdyz jsou porad svazane timhle systemem.

Nebezpečná laskavost (2018)

Ja tomuhle michani zanru casto nadrzuju a tady to nebylo jinak, ale co si budem povidat, na tohle se musi hodne chytre. A posledni pulhodinka, ktera uz (at uz chtene nebo nechtene) hranicila s parodii byla na me uz trosku moc. Lepsi reziser by z toho vybrusil asi lip, ale scenar tomu nepomahal uplne. Vyvoj postav odflaknutej (i kdyz ma film skoro dve hodiny), vetsi duraz na mysticno by tomu prospel. Ve vysledku tomu vlastne humor a obsazeni vic pomahal. Nevim no, hezky cviceni, ale jinak...

Halloween (2018)

Uplne presne nevim, co mi na tom vadilo, ze zustanu u jen slusneho nadprumeru. Pravdepodobne az to prilisne lpeni na retro vlne/ucte k originalu (u me lehce precenenho, ale co uz)? Tezko rict, ale na pokracovani jsem minimalne zvedavej.

The Clovehitch Killer (2018)

Horor to neni (coz nevadi) a pri konci to docela tape, i kdyz si nejsem jisty, jak moc by to slo udelat jinak. Takhle si to aspon relativne udrrzuje tempo. Docela povedeny napad, ale ve vysledku nic prevratneho scenaristicky alespon. Obcas povedene zaberry a kamera obecne, za zkousku to stoji, jen od toho clovek nesmi cekat prilis.

Zrodila se hvězda (2018)

Nakonec o kousek jen tri (mozna ten zaverecnej song a i pri ty stopazi nektery zkratky v pribehu). Presto povedenej debut, Gaga v pohode, na Cooperovi je videt, ze je to jeho projekt, takze se snazi a jde mu to. Tak snad se dostane brzo k nejakymu dobrymu nametu a nezustane jen u tohodle.

Ten pravý, ta pravá? (2018)

Slaby tri (za snahu), vylozene to nenudi, ale ta snaha (jak uz bylo rerceno) o Allena je ocividna a nevychazi skoro v nicem. Coz se projevuje i na hererckych vykonech bohuzel (ale tohle ani jednomu z nich nezavidim)...