Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Horor
  • Krimi

Recenze (417)

plakát

Abigail (2024) 

Ta premisa sama o sobě je fajn, propálení v traileru je je napřesdržku samozřejmě. Od skvěle hnusný scény v bazénu je to už moc daleko a příběhově to spadlo.

plakát

Jméno růže (1986) 

Předloha může být super, jak chce, ale film už zas tolik ne. Táhne se to, i když jsem to chtěl dokoukat. opatrný palec nahoru spíše

plakát

Nic ve zlým (2023) 

Vlastně pohodová a citliva komedie, která se dostala do kin, protoze (díky( Lawrence. A je to dobre...

plakát

Ted (2024) (seriál) 

Jako jo, funguje. Oba filmy mám rád, ale z tohodle jsem měl samozřejmě trochu obavy. No ale pak jsem viděl asi tři scény na Twitteru a hlavně zjistil, že má každý díl 50 minut to mě navnadilo. Je fajn, že nejde o klasický sitcom (a zároveň hodně fajn, že si to devadesátkových sitcomů hodně bere).

plakát

Zabiják (2023) 

Mně to sedlo, ale taky jsem s tím čekal několik týdnů, než budu mít tu správnou náladu. Slabé 4

plakát

Nikdo tě nezachrání (2023) 

Konec mě překvapil, ale líbil se mi hodně. Nečekal bych os home invasion thrilleru až takový přesah. Ale podle komentářů to teda asi opravdu není pro každého

plakát

Vocasy na tripu (2023) 

V rámci tohodle žánru je to imho na čistých pět. V mých top 5 mám Eternal Sunshine a The Thing, ale bavil jsem se od začátku do konce. Mám slabost pro každej žánr, pokud to ten film dotáhne do konce a tady tomu není moc vytknout, pokud přistoupíte na tuhle hru. To, že to spousta potenciálních diváku z trailerů a PR nepobralo je hodně smutné, ten propad v kinech je strašně nezasloužený a trochu si myslím, a doufám, že by z toho mohla byt časem popkulturní klasika.

plakát

Noční můra v Elm Street (1984) 

Jo, dal bych silné 4 hvězdy, ale k přihlédnutí k roku vzniku...že taková spousta klišé vznikla zrovna tady...Plus to tempo. Musím prostě bonusovou hvězdu

plakát

Jen vraždy v budově (2021) (seriál) 

Po dvou řadách, a právě koukám na třetí, to klidně nechám na čtyřech hvězdách. Mně tenhle mix sedí. Že tomu kolísá tempo nebo občas zahapruje logika a postavy jsou spíš načtrnuté mi nevadí. Na to, o co se seriál snaží to stačí bohatě. Prostě feel good věc, která je moc hezky natočená a zahraná i napsaná a dokáže překvapit.

plakát

Pavučina (2023) 

Kdo má nakoukáno, tak ho to moc nepřekvapí. Od jedné scény v první třetině jsem tušil, jak by to mohlo dopadnou a trefil jsem to přesně. Závěrečná naháněčka šla asi udělat líp, ale bylo to relativně fajn po prvních dvou třetinách, kde šlo hlavně o atmošku. Uplný zývěr zklamal, nic proti otevřeným koncům, ale tohle nelogické utnutí bylo mimo. 50%, ale hlavně za atmosféru.