Městečko Pines (2015) (seriál)

Po prvních dvou dílech mě to zatím moc neuchvátilo. Dillon mi nikdy nepřišel jako vyloženě dobrej herec a ostatně mám trošku pocit, že tu přehrávají úplně všichni (snad krom Carly a Shannyn) trošku mi to brání se do toho více ponořit. Üvod je více, než zamotaný, takže scénář zatím nemá smysl hodnotit, ale i už teď mi tam pár logických věcí a chování postav trošku neštymuje. Ale je letní sezóna a stejně není na co koukat, tak vydržím až do konce a počkám s hodnocením pak. (Opět tedy nechápu smysl bodového hodnocení seriálu po dvou dílech nebo po pilotu, zvlášť když to stojí na takové zápletce. U mě zatím lehký nadprůměr).

Dinosaurové (1991) (seriál)

no za posledni dil musim dat hvezdu nahoru, protoze provest tohle v detsky show, to chce sakra koule. A pokud z tech deti, co to sledovali az do konce vyrostou trosku uvedomelejsi lidi diky tomu tak proc ne (teda, pokud se z toho psychicky dostaly samozrejme :) )

Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

velmi slusnej a filmarsky dotahnutej dokument. Za me zaslouzene 4 hvezdy a kazdy pako, co v komentarich odkazuje na tenndencni zaujatou prisernost jemne Kut & Courtney by melo dobrovolne zrusit clenstvi na csfd

Kurt & Courtney (1998) odpad!

Musel jsem shlednout mnohaletym zpozdenim, po dokoukani noveho dokumentu Montage of Heck, kde se nekolik lidi na tenhle "film" odkazovalo a chtel jsem si udelat obrazek...Takovy hyenismus a amaterinu a snahu vyzdimat penize jsem uz dlouho nevidel. Technicky mizerne, zarazeni vsech scen, kdy byli "filmari" utlacovani, aby clovek nabyl dojmu, ze se neco velkeho taji a od zacatku ta strasna nenavist ke Courtney z toho primo tece. Tohle se radi na uroven konspiracnich teorii o 9/11, ktery dava dohromady v moviemakeru upocenej nerd ve sklepe svejch rodicu. FUJ. Uz dlouho me neco takhle nenasralo a vsichni radoby emo fanousci Nirvany, ktery se na tenhle "dokument" odvolavaj" by si meli prehodnotit spoustu veci v zivote

Daredevil (2015) (seriál)

jsem u devateho dilu (a nemyslim si, ze se neco podstatneho zmeni)....Tohle je opravdu ukaz mezi serialy. Skvele napsanej, natocenej a zahranej film bez jediny hluchy sceny po dobu deviti (so far) dilu. To se jen tak nevidi...krasa nesmirna. Tohle neni Marvel, jak ho zname. Ani superhrdinove. Tohle je spis scorsese na kafi se Stanem Lee

NON-STOP (2014)

Jsem dítě devadesátek a tím pádem slušnej nadprůměr ve všech ohledech. Rozpitvávat a hledat faktický i jiný chyby nemá u tohodle žánru i u tohodle konkrétního filmu smysl. Svůj účel splňuje na výbornou

Neranditelní (2014) (seriál)

Puvodne jsem dal jenom tri hvezdy, slusnej prumer a Bill Lawrence me lakal. Po odvysialni dilu 7 a 8 zive ve dvou verzich (vychodni a zapadni pobrezi) pridavam hvezdu navic. Tohle stalo za to videt a jo, koukal jsem na obe verze a porovnaval rozdily (jsou tam). EDIT: 4 slusnejsi hvezdy zustavaj, ale jeste velky plus navic za to, ze cela tretit serie ma byt zive

Sirens (2014) (seriál)

Takze Dennis Leary si po newyorkejsch policajtech a hasicich vzal na paskal i zachranku a vyslo mu to dobre (hodnotim po prvni serii). Hodne dobre...krasne natoceny i napsany. Asi to neni pro kazdyho, stejne jako jeho predchozi pociny (fakt se divim, ze v tom nehraje), ale to je uz na vasem rozhodnuti...za mne urcite jo

Muž hledá ženu (2015) (seriál)

Tohle si musel nekdo hodne vydupat. Tak trosku mi prijde, ze by to melo vic sanci na udrzeni se na obrazovkach jako animak (casto jsem si u tohovzpomnel na Ugly Americans). Ale krasna kamera, rezie a triky jsou na hodne slusne urovni, zvlast u neceho podobneho. Hodne doufam, ze dopadne i druha rada. Pro me prekvapeni roku, tyhle silenosti muzu