Paralelní světy (2012)

Rozplývať sa nad vizuálnosťou tohto filmu by som sa mohla kľudne aj ja (tak ako mnoho ľudí predo mnou), ale čo z toho, keď zvyšok stál za hovno. A tak som sa naň tešila... Je to ako keď nájdete zlaté vajce, ale vo vnútri je aj tak smradľavé a hnilé. Aj venezuelské telenovely sú menej sentimentálne. Záver pri ktorom som mala chuť vyškriabať si oči aby ma nenapadlo pozrieť si to ešte niekedy znovu. Najväčšie mínus deprimujúca a neuprimná hlavná postava v podaní Kirsten Dunst. Jedinú hviezdu - skutočne len z ľútosti nad očarujúcim no premárneným prostredím paralelnych svetov, ktoré ponúkali veľa a dostalo sa im "tohto" ?! WTF

Lásky čas (2013)

Krásny film, plný lásky, nie len tej medzi mužom a ženou, ale lásky k rodičom, deťom či súrodencom. Začiatok sa síce vliekol a nebol až tak lákavý, neskôr som sa však už od filmu nemohla odlepiť a na konci som vyhodila hŕbku zasoplených vreckoviek. Plus bod za výkon môjho obľúbenca zo Surrey Billa Nighy-a, ktorého iným ako fantastickým prívlastkom nepočastujem.

Hannibal (2001)

Napriek tomu ze Hannibal nedosiahol taky velky kasovy uspech ako predchadzajuci diel, pre mňa je rovnako kvalitny a napinavy. Mozno už nie je zahalený takým rúškom tajomstva ako mlčanie jahniat, je ale omnoho viac drastickejší a dáva vačší priestor dr. Leckerovi, ktorý je čarovnejší ako kedykolvek predtým. .

Alexander Veliký (2004)

Historicky+životopisný+romantický - pre mna nelakava kombinacia. Alexander ma v tomto smere prekvapil - pozitivne. Ale nakolko je stopaz neskutocne dlha a niektore sceny do deja vlozene nasilne a zbytocne (napriklad s matkou Angelinou), celkovy dojem to urcite zhorsuje. Mohol to byt fantasticky dobrodruzny koktejl, nebyt nedostatku duchapritomnosti pri strihu.

Forrest Gump (1994)

Dokonalost sama. Neomrzi ani po niekolkonasobnom vzhliadnuti. Film, ktory dokazuje ze male IQ nezarucuje male "srdce". Tato filmova hymna optimizmu vam vzdy zlepsi naladu a vycaruje usmev na tvari.

Sociální síť (2010)

Bez pointy a charizmy - rovnako ako skutocna socialna siet.

Horná Dolná (2015) (seriál)

Naco pozerat dramy z americkeho brooklynu, ked mozete pozerat realisticku komediu zo slovenskych kopanic. A co ze je to trosku trapne a niektore z pouzitych vtipov ste uz poculi?! Ved ked sa niekto dokaze zabavit na komedii slunce-seno aj 100krat, dokaze sa zabavit aj na dolne hornej aspon raz. Pre mna nenarocne, ale predsa vtipne. Zatial hodnotim velmi pozitivne. Samostatnu hviezdicku by si zasluzilo zapojenie "hudobnych hitov" do deja.

Tango a Cash (1989)

Prijemny humor, rozdielne hlavne postavy medzi ktorymi dokonale funguje chemia, uctyhodny scenar plny sarmantneho humoru. Keby sa tychto 3 pravidiel drzali tvorcovia akcnych filmov aj v tejto dobe mozno by som ich mala pozretych viac. Koniec trosku nad hranicu mojej znesitelnosti. Ale inak pekny zazitok.

Vezmeš si mě? (2008) (TV film)

Po filmovej stranke by ma to vobec nezaujalo. Ale zivotne som sa s tym stotoznila a uz teraz sa trasiem ked zoznamim nasich a priatelovych rodicov. No katastrofa jak vysita.

Plug (2014)

Prijemne sci-fi pre vsetkych fanusikov rur a starwars.