Mórecu Pirates: Abyss of Hyperspace – Akú no šin'en (2014)

Pre mna prilis infantilne a detske. Ale mladsim divakom to moze prirast k srdcu. Pretlak dievcat v anime bol po niekolkych ukricanych scenach na nevydrzanie (az mate chut skocit na najblizsi skolsky dvor a vypalit ho). Minutaz jednotlivych dielov by sa kludne mohla skratit na tretinu a aj tak by vam nič neuslo keby ste 1,2 ci 3 diely prespali. Pre mna nuda a sklamanie. Cakala som viac. Jedine co ma zaujalo bola viditelna roznorodost postav a svetle momenty pri materinskych scenach (pri ktorych by ale museli byt postavy uplne tichucko).

15 min. KUCHAŘ (2014) (pořad) odpad!

Pozeraj, pozeraj, vidis... Prva veta ktorou ma tento "svetoznamy" kuchar oslovil z obrazovky bola prekvapujuco v jednotnom cisle, co mi ani naahodou nebolo sympaticke. Kde tie telky stale beru taketo divne ksichty ktore maju michellinov? Vyjadruje sa ako hokejista, ma recovu vadu a sam seba tak chvali az mi je zaňho trapno. A aby to nebolo vsetko moji rodicia ho volaju čuchač lebo vsetko ovoniava. Je to maniak! Neprijemny clovek, okukane recepty.

Nezvratný osud 5 (2011)

Je to rovnaka blbost ako vsetky diely predtym. Ale aj tak si to pozriete s tesite sa na drasticku smrt kazdej otravnej postavy filmu.

Večer pod lampou (2011) (pořad) odpad!

"Vsade som bol, vsetko viem, vsetko som videl... Bla bla... Poviem to este raz s vacsim dorazom aby ma poculi aj ti co boli nahodou pred tym srat... Vsade som..." Štefan Hrib.

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Hlupejsiu a netaktnejsiu moderarorku najdete len velmi tazko.

Rio 2 (2014)

Neviem preco ale hlas Jassieho Eisenberga ma neskutocne vytáčal.

Pompeje (2014) odpad!

Toto je teda jeden neskutočný zlátanec dobrodružnej romantiky, popreplietany zvlastnymi zabermi pukajucej omietky (ktore skor pripominaju hlasenie zatecenej kupelne do poistovne, ako nejaky naznak skazy mesta). K tomu dvaja herci, ktori sa predbiehaju v tom, kto to poserie viac. Nepochopitelna zapletka lasky gladiatora a rozmaznanej princeznicky, ktora sa prave vratila s erazmu a privliekla so sebou aj starsieho napadnika, ktory nikomu nie je po vôli, je nechutne sladká a trápna... Už len tá scéna s digitálne poblázneným koňom ma vytrhla so zapozerania sa, ale ďalej sa to pobužial nezlepšovalo ale len zhoršovalo. Neskutočne preafektovaný a preefektovaný film.

Želvy Ninja (2014)

Nebudte vsetci tak kriticki! Ved su to predsa ninja korytnacky! Nepametate s akou laskou ste pri nich sedeli ked ste boli mali? Ja si to teda pametam. A podla mna ten film mal vsetko co ninja korytnacky maju mat. Dobre nejaku tu hviezdu strhnem za gumeneho sensei-a, alebo za sceny, ktore zrejme dokrutili na telefon. Ale boli to oni! Miki, Donnie, Leo a obrovsky sympatak Rafa!!! K tomu Megan, ktora bola krasna aj bez plastickych uprav a nafuknutych pier, ale teraz je to uz dokonalost sama :-)... Pre mna teda fajn. Take ninja korytnacky co si viac priat. Mozno by som si ich uz druhy krat nepozrela. Ale nevidiet ich by bol tiez hriech!

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Krasne pokracovanie dobre rozbehnuteho vlaku v podobe uspesneho prveho dielu. Nadherna animacia, napinavy, gradujuci aj dojimavy pribeh zaroven. A samozrejme potesenie ked zistite ze viete kto dabuje jednu z novych postav - ereta - no predsa john snow... Pre mna bol tento animacik krásnym filmovym zakuskom, po ktorom som si spokojne olizovala slahacku aj z usi.